Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Familietoernooi_17.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda heren 1_17-18.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_keeper.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_sticks.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda dames 1_17-18.jpg
Junioren
Senioren
Organisatie
Bestuur - Mail
Marjon Wanders Voorzitter
Geert Küppers Vice-voorzitter
Esther Wassmann Secretaris
Arnoud Slooff Penningmeester
Diederick Meeus Tophockey senioren
Pim Janus Tophockey junioren
Joost Melis Breedtehockey junioren en jongste jeugd
Natasja van Langeveld Breedtehockey senioren
Vertrouwenscontactpersonen - Mail
Bart Vaessen Vertrouwenscontactpersoon  mail
Ellen de Jager Vertrouwenscontactpersoon  mail
Administratie en Communicatie
Esther Wassmann Bestuursverantwoordelijke
Communicatie - Mail
Wineke van Aalten Nieuwsbrief
Saskia Beljaars Website
Christine Segers Website
Vacature Website
Boukje Smorenburg Social Media
Jacqueline Stubbé Social Media
Berend Buningh Narrow Casting
Robin van Eck Adviseur
Ledenadministratie - Mail
Patricia Janus Ledenadministrateur
Barbara van der Loo Ledenadministrateur
LISA beheer - Mail
Saskia Beljaars Beheerder
Barbara van der Loo Beheerder
Arbitrage - Mail
Geert Küppers Bestuursverantwoordelijke
Arbitragecommissie - Mail
Roderic Baudoin Voorzitter
Bart Herklots Opleider
Zeno Deurvorst Opleidingen
Marieke van Esterik Opleidingen
Vacature Begeleiding pas geslaagden
Vacature Begeleiding pas geslaagden
Jaap Korteweg Tuchtzaken
Job van Haagen Indeling senioren op jeugd
Sandra den Uyl Communicatie
Breedtehockey junioren en jongste jeugd
Joost Melis Bestuursverantwoordelijke
Jongste Jeugd Commissie - Mail
Fred Froger Voorzitter  mail
Lonneke van Hooff Hockeyschool  mail
Danielle Roks-de Bruijn Hockeyschool  mail
Hanneke Hoek 3-tallen  mail
Hester Albicher 3-tallen  mail
Liane Leemans 6-tallen  mail
Maaike van Steijn 6-tallen  mail
Ellen Deckers 8-tallen  mail
Nienke Duncker 8-tallen  mail
Gabrielle Rennen Training hockey-voetbal
TC Jeugd - Mail
Merel Walboomers Bandleider JA/B
Tatache van Haagen Bandleider MA/B
Jurriën de Vries Bandleider JC/D
Jurriën de Vries Bandleider MC/D
Gijs Boeren HOT  mail
Wedstrijdsecretariaat junioren - Mail
Sandra den Uyl Wedstrijdsecretaris junioren
Conny van Zwol Wedstrijdsecretaris junioren
Wedstrijdtafel - Mail
Marleen Krouwels Wedstrijdtafel
Breedtehockey senioren - Mail
Natasja van Langeveld Bestuursverantwoordelijke
TC Heren - Mail
Daniël Mesritz Heren
Louis van den Reek Heren
TC Senioren - Mail
Liz Marquart Scholtz Dames
Vacature Dames
Trimhockey - Mail
Tosca Heemskerk Coördinatie (Maandag)  mail
Jacqueline Stubbé Coördinatie (Dinsdag)  mail
Wedstrijdsecretariaat senioren - Mail
Jeroen Kappers Wedstrijdsecretaris senioren
Clubhuis - Mail
Marjon Wanders Bestuursverantwoordelijke
Clubhuiscommissie - Mail
Hubert Bischoff Voorzitter
Erica Poptie Secretaris, agendabeheer
Daan van Eibergen Santhagens Penningmeester
Luc Kroon Penningmeester
Thijs Bavelaar Personeelsplanning & Inkoop
Jasper Hylkema Innovatie & Contracten
Patricia Janus Coordinatie bar zaterdag
Natasja van Langeveld Coordinatie bar zondag
Rick van Lieshout Evenementen
Jan Baudoin Facilitair
Tip Bootz Facilitair
Financieel Beleid - Mail
Arnoud Slooff Bestuursverantwoordelijke
Materialencommissie - Mail
Sandra den Uyl
Bart Herklots
Remko Koenraads
Sponsorcommissie - Mail
Ruurd Reitsma Voorzitter
Berend Buningh Relatiebeheer
Michel Verkijk Funding
Didier Möller Funding
Vacature Funding
Douwe Weerstra Events
Diederik Brüning Events
Louis van den Reek Events
Eric (jr) Westenburg Sponsoruitingen, narrowcasting
Jeugdbestuur - Mail
Joost Melis Bestuursverantwoordelijke
Lustrumcommissie - Mail
Marjon Wanders Bestuursverantwoordelijke
Paul van Winden Voorzitter
Sportiviteit & Respect - Mail
Geert Küppers Bestuursverantwoordelijke
Michiel van Campen Voorzitter
Stefan Smit
Koert van Damme
Jennifer Schreinemakers
Marjolein de Jong
Marjolein den Hartog
Mirjam Berger
Lenneke von Berg
Tophockey commissie - Mail
Pim Janus Bestuursverantwoordelijke
Diederick Meeus Bestuursverantwoordelijke
Nic Hagemeijer Adviseur
Eveline Ytsma Adviseur
Tophockey junioren - Mail
Pim Janus Bestuursverantwoordelijke
Tophockey jeugd - Mail
Nic Hagemeijer HOT  mail
Roland de Korte Lijncoordinator JA 1/2, JB 1/2
Thomas Martens Lijncoordinator MA 1/2, MB 1/2
Jeroen van der Linden Lijncoordinator JC 1/2, JD 1/2
Albert Bruggeman Lijncoordinator MC 1/2, MD 1/2
Tophockey senioren - Mail
Diederick Meeus Bestuursverantwoordelijke
Tophockey senioren - Mail
Lars van Rhede van der Kloot Coordinatie H1, H2
Kiki Romein Coordinatie D1, D2
Tuchtcommissie
Koert van Damme Voorzitter
Jennifer Schreinemakers
Lieke Kranendonk
Joris Roks
Linda Küppers
Stef van der Made
Jaap Korteweg
Zaalhockey
Zaalhockeycommissie - Mail
Pim Janus Bestuursverantwoordelijke
Saskia Beljaars
Nic Hagemeijer