Wedstrijdschema

Overig
OEFEN - Breda !OEFENWEDSTRIJD
12:00 - V1
Thuis
OEFEN - Breda !OEFENWEDSTRIJD
12:00 - V1
Uit
OEFEN - Oefenwedstrijd TBC
13:00 - V2
Thuis
OEFEN - Oefenwedstrijd tbc
13:00 - V4
Thuis
OEFEN - Oefenwedstrijd tbc
14:30 - V2
Thuis
OEFEN - Oefenwedstrijd tbc
14:30 - V4
Thuis
OEFEN - Breda !OEFENWEDSTRIJD
15:35 - V1
Thuis
OEFEN - Breda !OEFENWEDSTRIJD
15:35 - V1
Uit
OEFEN - Oefenwedstrijd tbc
16:00 - V5
Thuis
OEFEN - Oefenwedstrijd tbc
16:00 - V3
Thuis
MO12-5 - Push MO12-11
13:00 - V5
Thuis
MO14-4 - Push MO12-9
13:00 - V3
Thuis
MO14-5 - zwartwit MO14-3
16:00 - V2
Thuis
MO16-5 - Push MO16-7
14:30 - V5
Thuis
Z-MO10-4 - Tempo MO10-3
09:00
Uit
Z-MO10-4 - Pelikaan MO10-2
09:30
Uit
Z-MO12-1 - Liberty MO12-1
11:00
Thuis
Z-MO12-1 - Etten-Leur MO12-1
12:40
Thuis
Z-MO14-12-C - zwartwit MO14-12-C
13:00
Uit
Z-MO14-12-C - Push MO14-2
13:50
Uit
Z-MO16-2 - zwartwit MO16-2
16:00
Thuis
Z-MO16-2 - Etten-Leur MO16-2
17:40
Thuis
Z-MO18-5 - HC Tilburg MO18-5
17:20
Thuis
Z-MO18-5 - HC Tilburg MO18-6
18:10
Uit
Overig
JO16-4 - zwartwit JO18-2
14:30 - V3
Thuis
JO18-1 - Houten JO18-1
14:00
Uit
JO18-2 - Push JO18-2
16:00 - V4
Thuis
Z-JO10-1 - Push JO10-1
09:00
Thuis
Z-JO10-1 - HC Walcheren JO10-1
10:30
Thuis
Z-JO12-1 - Oranje-Rood JO12-1
08:30
Uit
Z-JO12-1 - Den Bosch JO12-1
09:20
Thuis
Z-JO12-2 - Den Bosch JO12-4
13:30
Thuis
Z-JO12-2 - Liempde JO12-1
15:10
Thuis
Z-JO14-2 - Tempo JO14-1
10:30
Uit
Z-JO14-2 - Etten-Leur JO14-1
11:20
Thuis
Z-JO16-3 - Etten-Leur JO16-1
13:50
Uit
Z-JO16-3 - Tempo JO16-1
14:40
Uit
ZAALBLOK - ZAAL Push JO10-1 Zwart-Wit JO10-1
09:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Zwart-Wit JO10-1 Walcheren JO10-1
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Etten-Leur MO12-1 Liberty MO12-1
11:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Den Bosch JO12-4 Liempde JO12-1
14:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Zwart-Wit MO16-2 Etten-Leur MO16-2
16:50
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten