Zaal JO14-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Okke Janus
Coach Nils de Wit
Trainer Okke Janus
Trainer Nils de Wit
Manager Martine Giskes
Manager Monique Vekemans
Lijn coördinator Isa Gerritsen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch JO14-12-C 12 28 9 1 2
2 Oranje-Rood JO14-11-C 12 28 9 1 2
3 Tilburg JO14-12-C 12 26 8 2 2
4 Etten-Leur JO14-1 12 19 6 1 5
5 Breda JO14-1 12 12 3 3 6
6 Zwart-Wit JO14-12-C 12 8 2 2 8
7 Oss JO14-1 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Zwart-Wit JO14-12-C Den Bosch JO14-12-C (2-5)final
Den Bosch JO14-12-C Breda JO14-1 (7-2)final
Zwart-Wit JO14-12-C Breda JO14-1 (2-2)final
Oranje-Rood JO14-11-C Tilburg JO14-12-C (4-2)final
Oss JO14-1 Tilburg JO14-12-C (2-17)final
Oranje-Rood JO14-11-C Oss JO14-1 (17-1)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Oranje-Rood JO14-11-C Breda JO14-1 (4-2)final
Breda JO14-1 Zwart-Wit JO14-12-C (6-1)final
Oranje-Rood JO14-11-C Zwart-Wit JO14-12-C (16-0)final
ZONDAG 24 DECEMBER 2023
Den Bosch JO14-12-C Oss JO14-1 (14-0)final
Oss JO14-1 Etten-Leur JO14-1 (2-6)final
Den Bosch JO14-12-C Etten-Leur JO14-1 (11-0)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Tilburg JO14-12-C Etten-Leur JO14-1 (10-0)final
Oss JO14-1 Zwart-Wit JO14-12-C (1-7)scheduled
Etten-Leur JO14-1 Breda JO14-1 (4-3)final
Den Bosch JO14-12-C Zwart-Wit JO14-12-C (8-0)scheduled
Tilburg JO14-12-C Breda JO14-1 (13-4)final
Oss JO14-1 Den Bosch JO14-12-C (0-11)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Etten-Leur JO14-1 Oranje-Rood JO14-11-C (0-3)final
Oranje-Rood JO14-11-C Den Bosch JO14-12-C (2-4)final
Etten-Leur JO14-1 Den Bosch JO14-12-C (3-4)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Tilburg JO14-12-C Oss JO14-1 (15-0)final
Zwart-Wit JO14-12-C Oss JO14-1 (6-2)final
Tilburg JO14-12-C Zwart-Wit JO14-12-C (7-2)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Oss JO14-1 Breda JO14-1 (1-8)scheduled
Breda JO14-1 Oranje-Rood JO14-11-C (4-5)final
Oss JO14-1 Oranje-Rood JO14-11-C (1-3)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Etten-Leur JO14-1 Zwart-Wit JO14-12-C (5-3)final
Zwart-Wit JO14-12-C Tilburg JO14-12-C (2-5)scheduled
Etten-Leur JO14-1 Tilburg JO14-12-C (1-5)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Zwart-Wit JO14-12-C Oranje-Rood JO14-11-C (3-3)final
Oranje-Rood JO14-11-C Etten-Leur JO14-1 (1-4)final
Zwart-Wit JO14-12-C Etten-Leur JO14-1 (2-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Breda JO14-1 Den Bosch JO14-12-C (4-6)final
Tilburg JO14-12-C Den Bosch JO14-12-C (4-2)final
Breda JO14-1 Tilburg JO14-12-C (4-4)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Breda JO14-1 Oss JO14-1 (8-3)final
Etten-Leur JO14-1 Oss JO14-1 (10-1)final
Breda JO14-1 Etten-Leur JO14-1 (5-5)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Den Bosch JO14-12-C Tilburg JO14-12-C (2-2)final
Tilburg JO14-12-C Oranje-Rood JO14-11-C (2-8)final
Den Bosch JO14-12-C Oranje-Rood JO14-11-C (1-5)final