Heren 08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Daks de Bot
Aanvoerder Ivo Ederer
Aanvoerder Vincent Kuijvenhoven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HSD H1 Rapid H2-O 20:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DDHC H2-O 15 39 13 0 2
2 Tilburg H7 15 36 12 0 3
3 Rapide H1 15 28 9 1 5
4 Rapid H2-O 14 25 8 1 5
5 Were Di H6 15 22 7 1 7
6 Liberty H2-O 15 21 6 3 6
7 Goirle H3 10 20 6 2 2
8 Zwart-Wit H5 16 17 5 2 9
9 Breda H8 15 16 4 4 7
10 Tilburg H6 15 12 3 3 9
11 Walcheren H1 16 12 3 3 10
12 HSD H1 15 5 1 2 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 13:45 uit
21 apr M.H.C. Goirle H3 15:30 thuis - Janus Vaten
28 apr MHC Rapide H1 11:00 thuis - PS Poelman
26 mei DDHC H2-O 14:00 uit
2 jun Were Di Tilburg H6 11:30 thuis - Oryx
9 jun HC Tilburg H7 n.n.b uit
16 jun HC Tilburg H6 12:20 thuis - PS Poelman

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Goirle H3 Liberty H2-O (2-4)final
Zwart-Wit H5 DDHC H2-O (2-5)final
HSD H1 Were Di H6 (2-8)scheduled
Breda H8 Rapid H2-O (2-2)final
Walcheren H1 Tilburg H7 (3-1)final
WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2023
Were Di H6 Zwart-Wit H5 (7-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Tilburg H7 HSD H1 (3-1)scheduled
Rapid H2-O Rapide H1 (6-2)final
Tilburg H6 Walcheren H1 (1-3)final
Liberty H2-O Breda H8 (3-5)final
DDHC H2-O Goirle H3 (9-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
DDHC H2-O Liberty H2-O (1-0)final
Goirle H3 Were Di H6 (1-5)final
Zwart-Wit H5 Tilburg H7 (1-2)final
Rapide H1 Breda H8 (5-3)final
HSD H1 Tilburg H6 (3-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Tilburg H6 Zwart-Wit H5 (5-4)final
Liberty H2-O Rapide H1 (2-5)final
Rapid H2-O HSD H1 (8-0)scheduled
Tilburg H7 Goirle H3 (11-2)final
Were Di H6 DDHC H2-O (2-3)scheduled
Breda H8 Walcheren H1 (5-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Goirle H3 Tilburg H6 (2-1)final
DDHC H2-O Tilburg H7 (6-2)final
Were Di H6 Liberty H2-O (3-6)final
Zwart-Wit H5 Rapid H2-O (4-2)final
HSD H1 Breda H8 (5-7)scheduled
Walcheren H1 Rapide H1 (2-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Tilburg H6 DDHC H2-O (0-5)final
Rapid H2-O Goirle H3 (1-2)final
Rapide H1 HSD H1 (3-2)scheduled
Tilburg H7 Were Di H6 (7-2)final
Liberty H2-O Walcheren H1 (5-5)final
Breda H8 Zwart-Wit H5 (3-3)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Walcheren H1 Rapid H2-O (0-5)scheduled
Rapide H1 Tilburg H6 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Were Di H6 Tilburg H6 (3-2)final
Goirle H3 Breda H8 (3-3)final
Zwart-Wit H5 Rapide H1 (2-4)final
Tilburg H7 Liberty H2-O (2-3)final
DDHC H2-O Rapid H2-O (3-2)final
HSD H1 Walcheren H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Tilburg H6 Tilburg H7 (2-4)final
Rapid H2-O Were Di H6 (3-1)final
Walcheren H1 Zwart-Wit H5 (3-0)final
Rapide H1 Goirle H3 (3-2)final
Breda H8 DDHC H2-O (3-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Goirle H3 Walcheren H1 (3-0)final
DDHC H2-O Rapide H1 (5-2)final
Zwart-Wit H5 HSD H1 (5-3)final
Tilburg H6 Liberty H2-O (2-3)final
Were Di H6 Breda H8 (3-1)final
Tilburg H7 Rapid H2-O (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Breda H8 Tilburg H7 (0-5)final
Zwart-Wit H5 Liberty H2-O (6-3)final
Rapid H2-O Tilburg H6 (4-2)final
Rapide H1 Were Di H6 (3-4)final
Walcheren H1 DDHC H2-O (2-7)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
DDHC H2-O HSD H1 (6-2)final
Goirle H3 Zwart-Wit H5 (2-2)final
Were Di H6 Walcheren H1 (8-1)scheduled
Tilburg H7 Rapide H1 (8-1)final
Liberty H2-O Rapid H2-O (3-1)final
Tilburg H6 Breda H8 (4-1)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Liberty H2-O HSD H1 (3-3)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
HSD H1 Goirle H3 (2-5)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Liberty H2-O Goirle H3 (1-2)final
DDHC H2-O Zwart-Wit H5 (5-1)final
Tilburg H7 Walcheren H1 (6-0)final
Were Di H6 HSD H1 (6-2)scheduled
Tilburg H6 Rapide H1 (3-3)final
Rapid H2-O Breda H8 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Breda H8 Liberty H2-O (1-2)final
Goirle H3 DDHC H2-O (4-3)final
Walcheren H1 Tilburg H6 (3-3)final
Zwart-Wit H5 Were Di H6 (3-2)final
HSD H1 Tilburg H7 (0-1)final
Rapide H1 Rapid H2-O (5-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Liberty H2-O DDHC H2-O (0-1)scheduled
Were Di H6 Goirle H3 (3-5)final
Tilburg H7 Zwart-Wit H5 (2-0)final
Rapid H2-O Walcheren H1 (6-0)final
Tilburg H6 HSD H1 (7-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Goirle H3 Tilburg H7 (1-2)final
DDHC H2-O Were Di H6 (5-0)final
Walcheren H1 Breda H8 (2-2)scheduled
Zwart-Wit H5 Tilburg H6 (3-1)final
Rapide H1 Liberty H2-O (1-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Liberty H2-O Were Di H6 (6-6)final
Tilburg H6 Goirle H3 (1-2)final
Tilburg H7 DDHC H2-O (2-1)final
Rapid H2-O Zwart-Wit H5 (4-1)scheduled
Breda H8 HSD H1 (4-1)scheduled
Rapide H1 Walcheren H1 (2-0)final