Heren 30+ 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Martin van Brandwijk
Aanvoerder Bas de Wit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MOP H30-1 MEP H30-1 10:30
Breda H30-1 Maastricht H30-1 11:45
Zwart-Wit H30-1 Etten-Leur H30-1 12:45
Breda H30-2 Push H30-1 13:15
Oranje-Rood H30-1 Tilburg H30-1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tilburg H30-1 14 42 14 0 0
2 Oranje-Rood H30-1 15 40 13 1 1
3 Push H30-1 14 28 9 1 4
4 Breda H30-1 15 26 8 2 5
5 Zwart-Wit H30-1 15 25 8 1 6
6 MEP H30-1 14 23 7 2 5
7 Nuenen H30-1 15 19 6 1 8
8 MOP H30-1 15 19 5 4 6
9 Breda H30-2 15 6 2 0 13
10 Etten-Leur H30-1 14 5 1 2 11
11 Maastricht H30-1 14 0 0 0 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr B.H.V. Push H30-1 13:15 thuis - PS Poelman
21 apr Maastrichtse Hockey Club MHC H30-1 10:00 uit
26 mei HC Tilburg H30-1 11:45 thuis - PS Poelman
2 jun HC Etten-Leur H30-1 10:45 uit
9 jun MHC MEP H30-1 15:30 thuis - Oryx

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
MOP H30-1 Breda H30-2 (7-1)final
Oranje-Rood H30-1 Nuenen H30-1 (5-1)scheduled
Zwart-Wit H30-1 Breda H30-1 (1-1)final
MEP H30-1 Maastricht H30-1 (5-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Tilburg H30-1 MEP H30-1 (9-2)final
Breda H30-2 Zwart-Wit H30-1 (2-9)final
Nuenen H30-1 Etten-Leur H30-1 (4-3)scheduled
Push H30-1 MOP H30-1 (3-1)final
Breda H30-1 Oranje-Rood H30-1 (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Zwart-Wit H30-1 Push H30-1 (0-4)scheduled
MOP H30-1 Maastricht H30-1 (4-1)final
MEP H30-1 Etten-Leur H30-1 (6-3)final
Oranje-Rood H30-1 Breda H30-2 (7-0)final
DONDERDAG 21 SEPTEMBER 2023
Etten-Leur H30-1 Tilburg H30-1 (0-11)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Tilburg H30-1 MOP H30-1 (4-1)final
Maastricht H30-1 Zwart-Wit H30-1 (1-6)final
Nuenen H30-1 MEP H30-1 (1-4)scheduled
Push H30-1 Oranje-Rood H30-1 (2-3)final
Breda H30-2 Breda H30-1 (0-7)final
VRIJDAG 29 SEPTEMBER 2023
Breda H30-1 Nuenen H30-1 (4-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Breda H30-1 Push H30-1 (3-2)scheduled
Oranje-Rood H30-1 Maastricht H30-1 (16-1)final
Breda H30-2 Nuenen H30-1 (1-6)scheduled
Zwart-Wit H30-1 Tilburg H30-1 (1-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Etten-Leur H30-1 Zwart-Wit H30-1 (1-5)final
Maastricht H30-1 Breda H30-1 (1-4)final
MEP H30-1 MOP H30-1 (2-1)final
Push H30-1 Breda H30-2 (7-0)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
MOP H30-1 Etten-Leur H30-1 (2-0)final
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
Tilburg H30-1 Oranje-Rood H30-1 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood H30-1 Etten-Leur H30-1 (10-2)final
Push H30-1 Nuenen H30-1 (3-1)scheduled
Breda H30-2 Maastricht H30-1 (3-1)final
Breda H30-1 Tilburg H30-1 (0-7)final
Zwart-Wit H30-1 MEP H30-1 (6-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Nuenen H30-1 MOP H30-1 (2-2)scheduled
MEP H30-1 Oranje-Rood H30-1 (3-3)final
Maastricht H30-1 Push H30-1 (0-7)final
Tilburg H30-1 Breda H30-2 (16-0)final
Etten-Leur H30-1 Breda H30-1 (1-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Breda H30-2 Etten-Leur H30-1 (3-0)final
Breda H30-1 MEP H30-1 (3-1)final
Maastricht H30-1 Nuenen H30-1 (2-8)scheduled
Push H30-1 Tilburg H30-1 (2-3)final
Zwart-Wit H30-1 MOP H30-1 (5-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Tilburg H30-1 Maastricht H30-1 (17-1)final
Etten-Leur H30-1 Push H30-1 (0-4)final
MEP H30-1 Breda H30-2 (6-1)final
Zwart-Wit H30-1 Nuenen H30-1 (2-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Maastricht H30-1 Etten-Leur H30-1 (2-8)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Nuenen H30-1 Tilburg H30-1 (1-8)scheduled
Breda H30-1 MOP H30-1 (1-1)final
Push H30-1 MEP H30-1 (4-0)final
Oranje-Rood H30-1 Zwart-Wit H30-1 (5-0)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
MOP H30-1 Oranje-Rood H30-1 (0-9)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Nuenen H30-1 Oranje-Rood H30-1 (1-3)scheduled
Breda H30-1 Zwart-Wit H30-1 (4-3)final
Maastricht H30-1 MEP H30-1 (0-6)final
Breda H30-2 MOP H30-1 (2-3)scheduled
DONDERDAG 7 MAART 2024
Tilburg H30-1 Etten-Leur H30-1 (9-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
MOP H30-1 Push H30-1 (1-1)final
Zwart-Wit H30-1 Breda H30-2 (8-1)final
Oranje-Rood H30-1 Breda H30-1 (6-1)final
Etten-Leur H30-1 Nuenen H30-1 (0-2)scheduled
MEP H30-1 Tilburg H30-1 (4-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Push H30-1 Zwart-Wit H30-1 (4-1)final
Nuenen H30-1 Breda H30-1 (1-0)final
Etten-Leur H30-1 MEP H30-1 (2-2)final
Maastricht H30-1 MOP H30-1 (1-7)final
Breda H30-2 Oranje-Rood H30-1 (2-11)final
ZONDAG 24 MAART 2024
MOP H30-1 Tilburg H30-1 (2-9)scheduled
Zwart-Wit H30-1 Maastricht H30-1 (9-0)final
Oranje-Rood H30-1 Push H30-1 (3-1)final
MEP H30-1 Nuenen H30-1 (5-0)scheduled
Breda H30-1 Breda H30-2 (8-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Tilburg H30-1 Zwart-Wit H30-1 (9-1)final
Nuenen H30-1 Breda H30-2 (4-3)scheduled
Etten-Leur H30-1 MOP H30-1 (1-1)final
Maastricht H30-1 Oranje-Rood H30-1 (0-20)final
Push H30-1 Breda H30-1 (4-1)final