Heren 06

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sjoerd Achten
Aanvoerder Valentijn Groenen
Aanvoerder Koen Zwart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Udenhout H1 Drunen H3 10:30
Berkel-Enschot H4 Shot H4 12:15
Hilvarenbeek H1 Breda H6 12:30
Were Di H7 DES H3 14:15
MEP H4 Waalwijk H3 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DES H3 10 28 9 1 0
2 Drunen H3 10 19 6 1 3
3 Udenhout H1 9 17 5 2 2
4 Hilvarenbeek H1 10 15 4 3 3
5 Shot H4 9 13 4 1 4
6 Breda H6 10 9 2 3 5
7 Berkel-Enschot H4 9 9 2 3 4
8 Were Di H7 9 8 2 2 5
9 Waalwijk H3 5 6 2 0 3
10 MEP H4 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Hockeyclub Hilvarenbeek H1 12:30 uit
10 mrt SHOT H4 12:15 thuis - Renova
17 mrt MHC Udenhout H1 10:30 uit
24 mrt MHC DES H3 11:45 thuis - PS Poelman
7 apr MHC MEP H4 12:45 uit
14 apr HC Waalwijk H3 16:15 thuis - PS Poelman
21 apr Were Di Tilburg H7 14:00 thuis - Janus Vaten
26 mei MHCD H3 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Were Di H7 Shot H4 (4-2)scheduled
Hilvarenbeek H1 Drunen H3 (1-3)final
MEP H4 DES H3 (1-5)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DES H3 Were Di H7 (3-2)final
Drunen H3 Udenhout H1 (2-2)scheduled
Shot H4 Berkel-Enschot H4 (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Udenhout H1 Hilvarenbeek H1 (3-1)final
MEP H4 Drunen H3 (2-4)final
Berkel-Enschot H4 DES H3 (3-7)scheduled
Shot H4 Breda H6 (2-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Drunen H3 Were Di H7 (1-2)final
Hilvarenbeek H1 MEP H4 (3-2)final
Breda H6 Udenhout H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot H4 Drunen H3 (1-2)final
DES H3 Breda H6 (7-2)final
Were Di H7 Hilvarenbeek H1 (1-5)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot H4 Breda H6 (3-3)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
MEP H4 Udenhout H1 (1-3)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
DES H3 Shot H4 (3-1)scheduled
Breda H6 Hilvarenbeek H1 (7-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Udenhout H1 Were Di H7 (5-2)final
Waalwijk H3 DES H3 (2-5)final
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H4 (2-2)final
Breda H6 MEP H4 (4-3)final
Drunen H3 Shot H4 (3-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Were Di H7 MEP H4 (5-6)final
Shot H4 Hilvarenbeek H1 (2-2)scheduled
DES H3 Drunen H3 (2-1)final
Waalwijk H3 Breda H6 (6-5)final
Berkel-Enschot H4 Udenhout H1 (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Udenhout H1 Shot H4 (5-3)scheduled
MEP H4 Berkel-Enschot H4 (2-7)final
Drunen H3 Waalwijk H3 (7-4)final
Hilvarenbeek H1 DES H3 (2-2)final
Were Di H7 Breda H6 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot H4 Were Di H7 (4-4)final
Waalwijk H3 Hilvarenbeek H1 (3-6)final
Shot H4 MEP H4 (2-1)final
Breda H6 Drunen H3 (2-5)final
DES H3 Udenhout H1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Shot H4 Were Di H7 (2-1)final
Waalwijk H3 Udenhout H1 (6-1)scheduled
DES H3 MEP H4 (4-3)final
Drunen H3 Hilvarenbeek H1 (0-1)final
Breda H6 Berkel-Enschot H4 (3-5)final