Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lotte Verstegen
Aanvoerder Emma Vos

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D6 Breda D7 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Shot D7 10 25 8 1 1
2 Etten-Leur D6 9 22 7 1 1
3 Breda D8 10 19 6 1 3
4 Were Di D8 10 19 6 1 3
5 Gilze-Rijen D2-O 10 16 5 1 4
6 Breda D7 9 14 4 2 3
7 Push D12 10 10 3 1 6
8 Walcheren D2-O 10 10 3 1 6
9 Rapide D2-O 10 8 1 5 4
10 Tilburg D10 10 6 1 3 6
11 Push D10 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb HC Etten-Leur D6 13:30 uit
3 mrt HC Walcheren D2-O n.n.b uit
10 mrt HC Tilburg D10 11:05 thuis - Veld 5
17 mrt B.H.V. Push D10 13:30 uit
24 mrt B.H.V. Push D12 16:00 thuis - Janus Vaten
7 apr MHC Rapide D2-O n.n.b uit
14 apr SHOT D7 14:15 thuis - Veld 5
21 apr BH&BC Breda D8 12:45 thuis - PS Poelman
26 mei Were Di Tilburg D8 09:15 uit
2 jun HC Etten-Leur D6 11:30 thuis - Veld 5
16 jun HC Gilze Rijen D2-O 14:30 thuis - Janus Vaten

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Push D12 Push D10 (8-0)final
Etten-Leur D6 Shot D7 (3-2)final
Rapide D2-O Tilburg D10 (2-2)final
Breda D8 Gilze-Rijen D2-O (6-1)scheduled
Breda D7 Walcheren D2-O (2-0)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Gilze-Rijen D2-O Were Di D8 (1-0)final
Push D10 Rapide D2-O (1-4)final
Tilburg D10 Breda D7 (0-4)final
Walcheren D2-O Breda D8 (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Breda D7 Push D10 (2-0)final
Rapide D2-O Push D12 (3-3)final
Were Di D8 Walcheren D2-O (4-0)scheduled
Etten-Leur D6 Gilze-Rijen D2-O (6-0)final
Breda D8 Tilburg D10 (10-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Tilburg D10 Were Di D8 (0-2)scheduled
Shot D7 Rapide D2-O (4-3)scheduled
Push D10 Breda D8 (0-5)final
Push D12 Breda D7 (5-2)final
Walcheren D2-O Etten-Leur D6 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Etten-Leur D6 Tilburg D10 (10-1)final
Gilze-Rijen D2-O Shot D7 (0-1)final
Breda D7 Rapide D2-O (1-1)final
Were Di D8 Push D10 (2-0)final
MAANDAG 2 OKTOBER 2023
Breda D8 Push D12 (1-3)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Push D10 Etten-Leur D6 (1-3)final
Shot D7 Breda D7 (3-3)final
Walcheren D2-O Gilze-Rijen D2-O (0-2)final
Rapide D2-O Breda D8 (5-5)final
Push D12 Were Di D8 (0-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Shot D7 Push D12 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Etten-Leur D6 Push D12 (6-3)final
Were Di D8 Rapide D2-O (3-1)scheduled
Breda D8 Breda D7 (3-1)final
Gilze-Rijen D2-O Tilburg D10 (3-0)final
Walcheren D2-O Shot D7 (1-6)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Shot D7 Breda D8 (2-0)final
Rapide D2-O Etten-Leur D6 (1-8)final
Tilburg D10 Walcheren D2-O (3-3)scheduled
Breda D7 Were Di D8 (1-2)final
Push D10 Gilze-Rijen D2-O (0-11)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Were Di D8 Breda D8 (1-8)final
Gilze-Rijen D2-O Push D12 (6-0)final
Tilburg D10 Shot D7 (1-6)scheduled
Walcheren D2-O Push D10 (1-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Were Di D8 Shot D7 (0-1)final
Push D10 Tilburg D10 (3-3)final
Push D12 Walcheren D2-O (2-3)final
Rapide D2-O Gilze-Rijen D2-O (3-3)scheduled
Breda D8 Etten-Leur D6 (4-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Etten-Leur D6 Were Di D8 (2-2)scheduled
Gilze-Rijen D2-O Breda D7 (0-2)final
Walcheren D2-O Rapide D2-O (4-2)final
Tilburg D10 Push D12 (4-1)final
Shot D7 Push D10 (4-1)final