Dames 30+ 3

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Simone Dissel
Aanvoerder Pleun ter Haar Romeny-wijffels
Aanvoerder Marjon Wanders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rapid D30-1 Rosmalen D30-2 10:45
Prinsenbeek D30-1 Push D30-2 11:00
Breda D30-3 Were Di D30-2 11:55
Den Bosch D30-2 Were Di D30-1 12:15
Tempo D30-1 Push D30-1 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo D30-1 10 30 10 0 0
2 Rosmalen D30-2 10 22 7 1 2
3 Push D30-2 10 22 7 1 2
4 Were Di D30-1 10 21 7 0 3
5 Rapid D30-1 10 18 6 0 4
6 Push D30-1 10 13 4 1 5
7 Were Di D30-2 10 9 3 0 7
8 Den Bosch D30-2 10 7 2 1 7
9 Breda D30-3 10 3 1 0 9
10 Prinsenbeek D30-1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Were Di Tilburg D30-2 11:55 thuis - Janus Vaten
10 mrt Rosmalen D30-2 15:00 uit
17 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D30-2 16:15 thuis - PS Poelman
24 mrt G.H.C. RAPID D30-1 11:00 uit
7 apr Were Di Tilburg D30-1 11:45 thuis - PS Poelman
14 apr Hockeyclub Prinsenbeek D30-1 13:00 thuis - Janus Vaten
21 apr MHC Tempo D30-1 n.n.b uit
26 mei B.H.V. Push D30-1 10:00 thuis - Janus Vaten

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Breda D30-3 Push D30-2 (0-3)final
Prinsenbeek D30-1 Push D30-1 (1-1)final
Tempo D30-1 Were Di D30-1 (2-0)final
Den Bosch D30-2 Rosmalen D30-2 (0-7)final
Rapid D30-1 Were Di D30-2 (3-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Were Di D30-1 Den Bosch D30-2 (3-1)final
Push D30-2 Prinsenbeek D30-1 (1-0)final
Were Di D30-2 Breda D30-3 (5-3)scheduled
Push D30-1 Tempo D30-1 (0-1)final
Rosmalen D30-2 Rapid D30-1 (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Push D30-1 Were Di D30-1 (1-2)final
Prinsenbeek D30-1 Were Di D30-2 (1-2)final
Rapid D30-1 Den Bosch D30-2 (4-0)final
Tempo D30-1 Push D30-2 (2-0)final
Breda D30-3 Rosmalen D30-2 (0-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Were Di D30-1 Rapid D30-1 (2-1)scheduled
Rosmalen D30-2 Prinsenbeek D30-1 (3-0)final
Den Bosch D30-2 Breda D30-3 (2-1)final
Push D30-2 Push D30-1 (6-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Push D30-1 Were Di D30-2 (4-0)final
Prinsenbeek D30-1 Den Bosch D30-2 (0-0)final
Push D30-2 Were Di D30-1 (3-1)final
Breda D30-3 Rapid D30-1 (0-6)final
Tempo D30-1 Rosmalen D30-2 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Were Di D30-2 Tempo D30-1 (1-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rosmalen D30-2 Push D30-1 (3-0)final
Rapid D30-1 Prinsenbeek D30-1 (2-0)final
Den Bosch D30-2 Tempo D30-1 (1-5)final
Were Di D30-2 Push D30-2 (1-3)final
Were Di D30-1 Breda D30-3 (2-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Were Di D30-2 Were Di D30-1 (0-3)final
Prinsenbeek D30-1 Breda D30-3 (2-4)final
Push D30-1 Den Bosch D30-2 (0-1)final
Tempo D30-1 Rapid D30-1 (1-0)final
Push D30-2 Rosmalen D30-2 (0-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Breda D30-3 Tempo D30-1 (1-6)final
Rapid D30-1 Push D30-1 (1-2)scheduled
Prinsenbeek D30-1 Were Di D30-1 (0-2)final
Rosmalen D30-2 Were Di D30-2 (6-0)final
Den Bosch D30-2 Push D30-2 (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Push D30-1 Breda D30-3 (2-1)final
Were Di D30-1 Rosmalen D30-2 (2-1)final
Were Di D30-2 Den Bosch D30-2 (2-1)final
Push D30-2 Rapid D30-1 (2-4)final
Tempo D30-1 Prinsenbeek D30-1 (2-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Push D30-1 Prinsenbeek D30-1 (3-1)final
Were Di D30-1 Tempo D30-1 (0-2)scheduled
Rosmalen D30-2 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Push D30-2 Breda D30-3 (5-1)final
Were Di D30-2 Rapid D30-1 (0-4)final