Dames 04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Fabienne Tielemans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D6 Etten-Leur D5 9:15
Breda D6 Walcheren D3 11:30
Zwart-Wit D7 Pelikaan D3 11:45
Made D2-O Teteringen D2-O 12:30
Prinsenbeek D2-O Push D9 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan D3 16 38 12 2 2
2 Teteringen D2-O 16 37 12 1 3
3 Zwart-Wit D6 16 32 11 2 3
4 Push D8 16 28 9 1 6
5 Breda D6 16 27 9 0 7
6 Walcheren D3 16 26 8 2 6
7 Breda D4 16 22 6 4 6
8 Prinsenbeek D2-O 16 19 6 1 9
9 Made D2-O 16 14 4 2 10
10 Push D9 16 14 4 2 10
11 Etten-Leur D5 16 12 4 0 12
12 Zwart-Wit D7 16 7 2 1 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 16:00 thuis - Oryx
5 mei B.H.V. Push D8 10:00 uit
26 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b uit
2 jun Hockeyclub Prinsenbeek D2-O 14:45 thuis - PS Poelman
9 jun BH&BC Breda D6 12:30 uit
16 jun HC Walcheren D3 11:30 thuis - Janus Vaten

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
WOENSDAG 30 AUGUSTUS 2023
Push D8 Breda D6 (0-2)final
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Made D2-O Walcheren D3 (2-5)scheduled
Breda D4 Push D9 (2-0)final
Zwart-Wit D7 Prinsenbeek D2-O (5-3)scheduled
Pelikaan D3 Etten-Leur D5 (5-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Breda D6 Zwart-Wit D7 (2-0)final
Push D9 Made D2-O (1-1)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D4 (5-2)final
Teteringen D2-O Pelikaan D3 (2-4)final
Walcheren D3 Push D8 (4-2)final
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D6 (5-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Prinsenbeek D2-O Teteringen D2-O (2-3)final
Breda D4 Pelikaan D3 (0-2)final
Push D8 Push D9 (6-2)final
Made D2-O Etten-Leur D5 (3-2)final
Zwart-Wit D6 Breda D6 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D7 Walcheren D3 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Teteringen D2-O Breda D4 (0-0)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 (0-0)final
Push D9 Zwart-Wit D7 (2-3)final
Etten-Leur D5 Push D8 (0-4)final
Pelikaan D3 Made D2-O (4-2)scheduled
Breda D6 Prinsenbeek D2-O (1-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (2-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Zwart-Wit D7 Etten-Leur D5 (0-4)scheduled
Made D2-O Breda D4 (0-0)final
Push D8 Pelikaan D3 (2-2)final
Zwart-Wit D6 Push D9 (4-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2-O (0-1)final
Prinsenbeek D2-O Walcheren D3 (2-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Push D9 Prinsenbeek D2-O (2-3)final
Pelikaan D3 Zwart-Wit D7 (6-0)final
Breda D4 Push D8 (0-2)scheduled
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D6 (0-5)final
Walcheren D3 Breda D6 (1-2)scheduled
DINSDAG 17 OKTOBER 2023
Teteringen D2-O Made D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Zwart-Wit D6 Pelikaan D3 (0-1)final
Breda D6 Push D9 (1-2)final
Prinsenbeek D2-O Etten-Leur D5 (8-4)final
Walcheren D3 Teteringen D2-O (2-4)final
Zwart-Wit D7 Breda D4 (0-6)final
Push D8 Made D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Teteringen D2-O Push D8 (7-1)final
Made D2-O Zwart-Wit D7 (4-1)final
Pelikaan D3 Prinsenbeek D2-O (6-4)final
Etten-Leur D5 Breda D6 (1-4)final
Push D9 Walcheren D3 (3-2)final
Breda D4 Zwart-Wit D6 (3-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Breda D6 Pelikaan D3 (2-5)final
Walcheren D3 Etten-Leur D5 (6-3)final
Push D9 Teteringen D2-O (0-2)final
Prinsenbeek D2-O Breda D4 (1-1)final
Zwart-Wit D6 Made D2-O (1-0)final
Zwart-Wit D7 Push D8 (4-6)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Made D2-O Prinsenbeek D2-O (1-4)final
Etten-Leur D5 Push D9 (2-1)final
Breda D4 Breda D6 (2-1)scheduled
Push D8 Zwart-Wit D6 (2-1)scheduled
Pelikaan D3 Walcheren D3 (0-0)final
Zwart-Wit D7 Teteringen D2-O (2-7)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Push D9 Pelikaan D3 (0-7)final
Teteringen D2-O Etten-Leur D5 (2-1)final
Prinsenbeek D2-O Push D8 (1-4)final
Walcheren D3 Breda D4 (2-0)final
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D7 (1-1)scheduled
Breda D6 Made D2-O (3-1)scheduled
DONDERDAG 29 FEBRUARI 2024
Breda D6 Push D8 (5-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D7 (5-1)final
Etten-Leur D5 Pelikaan D3 (2-6)final
Walcheren D3 Made D2-O (2-1)scheduled
Push D9 Breda D4 (0-0)final
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (0-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Zwart-Wit D6 Prinsenbeek D2-O (5-1)final
Breda D4 Etten-Leur D5 (2-1)scheduled
Pelikaan D3 Teteringen D2-O (1-2)final
Made D2-O Push D9 (2-1)final
Push D8 Walcheren D3 (4-3)final
Zwart-Wit D7 Breda D6 (0-4)final
WOENSDAG 13 MAART 2024
Push D9 Push D8 (1-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Pelikaan D3 Breda D4 (1-2)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D7 (9-0)final
Breda D6 Zwart-Wit D6 (1-2)scheduled
Teteringen D2-O Prinsenbeek D2-O (4-2)final
Etten-Leur D5 Made D2-O (1-3)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Prinsenbeek D2-O Breda D6 (1-2)final
Zwart-Wit D6 Walcheren D3 (3-0)final
Zwart-Wit D7 Push D9 (2-5)final
Made D2-O Pelikaan D3 (1-4)final
Push D8 Etten-Leur D5 (1-0)final
Breda D4 Teteringen D2-O (2-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Push D9 Zwart-Wit D6 (0-1)final
Teteringen D2-O Breda D6 (3-1)final
Walcheren D3 Prinsenbeek D2-O (1-5)final
Pelikaan D3 Push D8 (6-4)final
Breda D4 Made D2-O (2-1)final
MAANDAG 8 APRIL 2024
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D7 (3-1)final