Dames 03

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tim Aper
Trainer Job van Haagen
Aanvoerder Maartje van Kruijssen
Aanvoerder Carolien Zwart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D3 Push D3 10:00
Berkel-Enschot D2-O Tilburg D4 10:30
Drunen D2 Drunen D3-O 11:00
Breda D3 Den Bosch D2-O 12:15
Eindhoven D3 Oranje-Rood D3 12:15
DES D2 Zwart-Wit D3 15:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D2-O 11 30 10 0 1
2 Oranje-Rood D3 11 29 9 2 0
3 Berkel-Enschot D2-O 11 22 7 1 3
4 Push D3 11 18 6 0 5
5 Breda D3 11 17 5 2 4
6 Eindhoven D3 11 17 5 2 4
7 DES D2 11 16 5 1 5
8 Zwart-Wit D3 11 13 4 1 6
9 Etten-Leur D3 11 13 4 1 6
10 Drunen D3-O 11 9 3 0 8
11 Drunen D2 11 4 1 1 9
12 Tilburg D4 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Onbekend n.n.b thuis - Janus Vaten
3 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2-O 12:15 thuis - PS Poelman
10 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 n.n.b uit
17 mrt HC Tilburg D4 13:15 thuis - PS Poelman
24 mrt B.H.V. Push D3 n.n.b uit
7 apr MHCD D3-O 14:45 thuis - PS Poelman
14 apr HC Etten-Leur D3 10:15 uit
21 apr Berkel Enschot D2-O 14:30 thuis - Oryx
26 mei MHC DES D2 11:00 uit
2 jun MHCD D2 13:00 uit
9 jun HC Eindhoven D3 15:15 thuis - PS Poelman
16 jun HC Oranje Rood D3 11:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Push D3 Etten-Leur D3 (5-1)scheduled
Oranje-Rood D3 Eindhoven D3 (3-0)final
Den Bosch D2-O Breda D3 (3-1)final
Drunen D3-O Drunen D2 (0-2)final
Zwart-Wit D3 DES D2 (4-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DES D2 Tilburg D4 (2-0)scheduled
Etten-Leur D3 Drunen D3-O (5-1)final
Drunen D2 Oranje-Rood D3 (4-8)final
Breda D3 Zwart-Wit D3 (6-1)final
Eindhoven D3 Den Bosch D2-O (0-9)final
Berkel-Enschot D2-O Push D3 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Zwart-Wit D3 Eindhoven D3 (1-1)final
Tilburg D4 Breda D3 (1-0)final
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D3 (2-3)final
Etten-Leur D3 Drunen D2 (9-2)final
Drunen D3-O Berkel-Enschot D2-O (1-4)final
Push D3 DES D2 (1-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D3 Tilburg D4 (3-0)final
Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D3 (1-2)final
Drunen D2 Den Bosch D2-O (0-8)final
DES D2 Drunen D3-O (3-2)final
Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D3 (4-2)final
Breda D3 Push D3 (2-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Tilburg D4 Berkel-Enschot D2-O (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Push D3 Eindhoven D3 (4-2)final
Zwart-Wit D3 Den Bosch D2-O (2-6)final
Tilburg D4 Oranje-Rood D3 (0-5)final
Etten-Leur D3 DES D2 (1-4)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Drunen D2 (1-0)final
VRIJDAG 6 OKTOBER 2023
Eindhoven D3 Drunen D3-O (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Den Bosch D2-O Tilburg D4 (5-0)final
DES D2 Berkel-Enschot D2-O (2-0)final
Breda D3 Etten-Leur D3 (3-3)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Drunen D3-O Breda D3 (2-5)final
Oranje-Rood D3 Push D3 (3-1)final
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Drunen D2 Zwart-Wit D3 (3-6)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Breda D3 (1-0)final
Tilburg D4 Zwart-Wit D3 (2-6)final
Etten-Leur D3 Eindhoven D3 (1-2)final
Push D3 Den Bosch D2-O (1-2)final
Drunen D3-O Oranje-Rood D3 (3-5)final
DES D2 Drunen D2 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Breda D3 DES D2 (2-1)scheduled
Den Bosch D2-O Drunen D3-O (11-0)final
Oranje-Rood D3 Etten-Leur D3 (7-1)final
Zwart-Wit D3 Push D3 (3-5)final
Eindhoven D3 Berkel-Enschot D2-O (0-2)final
Drunen D2 Tilburg D4 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D3 (3-3)final
DES D2 Eindhoven D3 (0-0)final
Push D3 Tilburg D4 (7-0)final
Etten-Leur D3 Den Bosch D2-O (2-10)final
Breda D3 Drunen D2 (5-2)final
Drunen D3-O Zwart-Wit D3 (2-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Tilburg D4 Drunen D3-O (1-4)final
Den Bosch D2-O Berkel-Enschot D2-O (3-0)final
Eindhoven D3 Breda D3 (1-0)final
Oranje-Rood D3 DES D2 (4-0)final
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 (5-2)final
Push D3 Drunen D2 (5-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D3 (3-2)final
Drunen D2 Eindhoven D3 (0-1)final
Etten-Leur D3 Tilburg D4 (2-0)final
DES D2 Den Bosch D2-O (1-4)final
Breda D3 Oranje-Rood D3 (4-4)final
Drunen D3-O Push D3 (7-1)final