Dames 02

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lisa van Leeuwen
Aanvoerder Anne Schless

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood D2-O Tilburg D2-O 10:15
Breda D2-O Push D2-O 10:30
Were Di D2-O Delta Venlo D2-O 10:45
HOD D2-O Were Di D3 11:00
Tilburg D3 Zwart-Wit D2-O 12:00
Etten-Leur D2 Helmond D2-O 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood D2-O 16 37 12 1 3
2 Tilburg D2-O 16 37 11 4 1
3 Were Di D2-O 16 31 9 4 3
4 Were Di D3 16 26 7 5 4
5 Breda D2-O 16 24 7 3 6
6 Push D2-O 16 23 7 2 7
7 Zwart-Wit D2-O 16 22 6 4 6
8 Helmond D2-O 16 21 6 3 7
9 Tilburg D3 16 20 5 5 6
10 Delta Venlo D2-O 16 19 6 1 9
11 HOD D2-O 16 10 3 1 12
12 Etten-Leur D2 16 1 0 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr B.H.V. Push D2-O 10:30 thuis - Oryx
21 apr HC Helmond D2-O 10:15 uit
26 mei HC Delta Venlo D2-O 10:15 thuis - PS Poelman
2 jun HC Tilburg D2-O n.n.b uit
9 jun Were Di Tilburg D3 10:45 thuis - PS Poelman
16 jun HC Tilburg D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Were Di D2-O Zwart-Wit D2-O (2-1)final
Tilburg D2-O Delta Venlo D2-O (4-0)final
Were Di D3 Helmond D2-O (0-0)final
Tilburg D3 Push D2-O (3-2)final
HOD D2-O Breda D2-O (2-5)final
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
Oranje-Rood D2-O Etten-Leur D2 (13-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Push D2-O HOD D2-O (5-3)final
Helmond D2-O Tilburg D3 (0-2)final
Delta Venlo D2-O Were Di D3 (1-3)final
Etten-Leur D2 Were Di D2-O (2-6)final
Breda D2-O Oranje-Rood D2-O (3-3)final
Zwart-Wit D2-O Tilburg D2-O (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Were Di D3 Tilburg D2-O (1-3)final
Were Di D2-O Breda D2-O (2-0)final
Oranje-Rood D2-O Push D2-O (1-2)final
Tilburg D3 Delta Venlo D2-O (2-3)final
HOD D2-O Helmond D2-O (2-4)final
Etten-Leur D2 Zwart-Wit D2-O (0-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Push D2-O Were Di D2-O (2-5)scheduled
Helmond D2-O Oranje-Rood D2-O (2-4)final
Breda D2-O Etten-Leur D2 (6-0)final
Delta Venlo D2-O HOD D2-O (2-0)final
Tilburg D2-O Tilburg D3 (3-1)final
WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2023
Zwart-Wit D2-O Were Di D3 (2-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Were Di D2-O Helmond D2-O (1-2)final
Oranje-Rood D2-O Delta Venlo D2-O (3-0)final
HOD D2-O Tilburg D2-O (2-4)final
Tilburg D3 Were Di D3 (3-3)final
Etten-Leur D2 Push D2-O (3-3)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Breda D2-O Zwart-Wit D2-O (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Push D2-O Breda D2-O (1-0)final
Tilburg D2-O Oranje-Rood D2-O (2-1)final
Zwart-Wit D2-O Tilburg D3 (1-1)final
Were Di D3 HOD D2-O (2-1)final
Delta Venlo D2-O Were Di D2-O (1-3)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Helmond D2-O Etten-Leur D2 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D2-O Were Di D3 (2-1)final
Push D2-O Zwart-Wit D2-O (0-5)final
Were Di D2-O Tilburg D2-O (1-1)scheduled
Breda D2-O Helmond D2-O (4-3)final
HOD D2-O Tilburg D3 (1-3)final
Etten-Leur D2 Delta Venlo D2-O (3-5)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Tilburg D2-O Etten-Leur D2 (4-1)final
Zwart-Wit D2-O HOD D2-O (1-2)final
Delta Venlo D2-O Breda D2-O (2-4)final
Tilburg D3 Oranje-Rood D2-O (2-4)scheduled
Helmond D2-O Push D2-O (3-1)final
Were Di D3 Were Di D2-O (5-0)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Push D2-O Delta Venlo D2-O (1-0)final
Were Di D2-O Tilburg D3 (1-1)final
Breda D2-O Tilburg D2-O (1-1)final
Oranje-Rood D2-O HOD D2-O (4-2)final
Etten-Leur D2 Were Di D3 (1-8)final
Helmond D2-O Zwart-Wit D2-O (0-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Were Di D3 Breda D2-O (2-0)final
Oranje-Rood D2-O Zwart-Wit D2-O (2-0)final
Tilburg D2-O Push D2-O (5-0)final
Delta Venlo D2-O Helmond D2-O (5-0)final
HOD D2-O Were Di D2-O (2-2)final
Tilburg D3 Etten-Leur D2 (7-1)final
VRIJDAG 24 NOVEMBER 2023
Etten-Leur D2 HOD D2-O (1-6)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Push D2-O Were Di D3 (3-3)final
Helmond D2-O Tilburg D2-O (1-3)final
Were Di D2-O Oranje-Rood D2-O (1-2)scheduled
Breda D2-O Tilburg D3 (1-1)final
Zwart-Wit D2-O Delta Venlo D2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Push D2-O Tilburg D3 (1-0)final
Zwart-Wit D2-O Were Di D2-O (0-2)final
Breda D2-O HOD D2-O (6-3)final
Etten-Leur D2 Oranje-Rood D2-O (0-9)final
DINSDAG 5 MAART 2024
Delta Venlo D2-O Tilburg D2-O (2-2)final
VRIJDAG 8 MAART 2024
Helmond D2-O Were Di D3 (1-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Were Di D2-O Etten-Leur D2 (9-0)final
Tilburg D3 Helmond D2-O (2-1)scheduled
Oranje-Rood D2-O Breda D2-O (4-0)final
Were Di D3 Delta Venlo D2-O (3-1)final
Tilburg D2-O Zwart-Wit D2-O (2-0)final
HOD D2-O Push D2-O (3-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Delta Venlo D2-O Tilburg D3 (2-0)final
Push D2-O Oranje-Rood D2-O (1-0)final
Helmond D2-O HOD D2-O (2-1)scheduled
Breda D2-O Were Di D2-O (1-2)final
Tilburg D2-O Were Di D3 (1-0)final
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D2 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Were Di D3 Zwart-Wit D2-O (1-1)final
Tilburg D3 Tilburg D2-O (0-0)final
Oranje-Rood D2-O Helmond D2-O (4-2)scheduled
HOD D2-O Delta Venlo D2-O (2-3)final
Were Di D2-O Push D2-O (3-0)final
Etten-Leur D2 Breda D2-O (0-7)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Tilburg D2-O HOD D2-O (3-0)final
Push D2-O Etten-Leur D2 (5-2)final
Helmond D2-O Were Di D2-O (1-1)scheduled
Delta Venlo D2-O Oranje-Rood D2-O (1-3)final
Zwart-Wit D2-O Breda D2-O (1-2)final
Were Di D3 Tilburg D3 (4-1)final