Meisjes O18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jaco Breur
Coach Nino Detmar
Trainer Florien van Zwol
Manager Liselore van der Schenk
Manager Iris de Vries

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DDHC MO18-1 Hilvarenbeek MO18-2 13:15
Etten-Leur MO18-2 Berkel-Enschot MO18-2 13:25
Zwart-Wit MO18-3 Breda MO18-3 14:15
Goirle MO18-2 Push MO18-6 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot MO18-2 11 28 9 1 1
2 Etten-Leur MO18-2 10 28 9 1 0
3 DDHC MO18-1 10 20 6 2 2
4 Hilvarenbeek MO18-2 11 13 4 1 6
5 Zwart-Wit MO18-3 11 12 3 3 5
6 Goirle MO18-2 11 11 3 2 6
7 Breda MO18-3 11 11 3 2 6
8 Push MO18-6 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO18-3 14:15 uit
20 apr DDHC MO18-1 15:15 uit
11 mei Berkel Enschot MO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Etten-Leur MO18-2 Goirle MO18-2 (2-1)final
Zwart-Wit MO18-3 Hilvarenbeek MO18-2 (3-2)final
Breda MO18-3 Push MO18-6 (8-0)final
Berkel-Enschot MO18-2 DDHC MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Push MO18-6 Berkel-Enschot MO18-2 (1-8)final
DDHC MO18-1 Etten-Leur MO18-2 (0-1)final
Goirle MO18-2 Zwart-Wit MO18-3 (1-3)final
Hilvarenbeek MO18-2 Breda MO18-3 (0-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Push MO18-6 DDHC MO18-1 (0-8)final
Berkel-Enschot MO18-2 Hilvarenbeek MO18-2 (5-0)final
Breda MO18-3 Goirle MO18-2 (0-3)final
Zwart-Wit MO18-3 Etten-Leur MO18-2 (2-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Goirle MO18-2 Berkel-Enschot MO18-2 (1-6)final
DDHC MO18-1 Zwart-Wit MO18-3 (0-0)final
Hilvarenbeek MO18-2 Push MO18-6 (6-1)final
Etten-Leur MO18-2 Breda MO18-3 (4-0)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Push MO18-6 Goirle MO18-2 (0-7)final
Berkel-Enschot MO18-2 Etten-Leur MO18-2 (3-3)final
Hilvarenbeek MO18-2 DDHC MO18-1 (1-2)final
Breda MO18-3 Zwart-Wit MO18-3 (1-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Breda MO18-3 DDHC MO18-1 (0-6)final
Zwart-Wit MO18-3 Berkel-Enschot MO18-2 (0-5)final
Etten-Leur MO18-2 Push MO18-6 (10-2)final
Goirle MO18-2 Hilvarenbeek MO18-2 (0-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
DDHC MO18-1 Goirle MO18-2 (3-3)final
Push MO18-6 Zwart-Wit MO18-3 (1-8)final
Hilvarenbeek MO18-2 Etten-Leur MO18-2 (0-5)final
Berkel-Enschot MO18-2 Breda MO18-3 (4-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Push MO18-6 Breda MO18-3 (0-5)final
DDHC MO18-1 Berkel-Enschot MO18-2 (2-1)final
Hilvarenbeek MO18-2 Zwart-Wit MO18-3 (2-0)final
Goirle MO18-2 Etten-Leur MO18-2 (0-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Berkel-Enschot MO18-2 Push MO18-6 (16-0)final
Zwart-Wit MO18-3 Goirle MO18-2 (0-0)final
Breda MO18-3 Hilvarenbeek MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
DDHC MO18-1 Push MO18-6 (3-1)final
Etten-Leur MO18-2 Zwart-Wit MO18-3 (5-0)final
Hilvarenbeek MO18-2 Berkel-Enschot MO18-2 (1-4)final
Goirle MO18-2 Breda MO18-3 (4-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Push MO18-6 Hilvarenbeek MO18-2 (1-6)final
Zwart-Wit MO18-3 DDHC MO18-1 (1-4)final
Berkel-Enschot MO18-2 Goirle MO18-2 (7-1)final
Breda MO18-3 Etten-Leur MO18-2 (2-5)final
MAANDAG 8 APRIL 2024
Etten-Leur MO18-2 Breda MO18-3 (6-1)final