Heren 30+ 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Didier Möller

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP H30-2 Dommel H30-1 0:00
Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 0:00
Berkel-Enschot H30-2 Den Bosch H30-3 0:00
Tempo H30-1 Breda H30-4 0:00
Waalwijk H30-1 DES H30-1 0:00
Drunen H30-1 Oirschot H30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drunen H30-1 11 31 10 1 0
2 DES H30-1 11 25 8 1 2
3 Breda H30-4 11 21 7 0 4
4 Waalwijk H30-1 11 21 7 0 4
5 Tempo H30-1 11 19 6 1 4
6 Den Bosch H30-3 11 19 6 1 4
7 MEP H30-2 11 13 4 1 6
8 Berkel-Enschot H30-2 11 13 4 1 6
9 Dommel H30-1 11 11 3 2 6
10 Zwart-Wit H30-3 11 9 3 0 8
11 Oirschot H30-1 11 7 2 1 8
12 Olympia H30-1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Tempo H30-1 n.n.b uit
12 mrt Berkel Enschot H30-2 n.n.b thuis
19 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 n.n.b uit
26 mrt MHC MEP H30-2 n.n.b thuis
2 apr MHCdeDommel H30-1 n.n.b uit
16 apr MHC Olympia H30-1 n.n.b thuis
23 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3 n.n.b uit
14 mei MHCD H30-1 n.n.b thuis
21 mei MHC DES H30-1 n.n.b thuis
4 jun HC Oirschot H30-1 n.n.b uit
11 jun HC Waalwijk H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Breda H30-4 Tempo H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled
Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled
Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final
DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final
Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled
Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-4 (2-4)final
Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled
Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
Breda H30-4 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final
Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final
Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
MEP H30-2 Breda H30-4 (3-6)final
Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 (2-5)final
Drunen H30-1 Olympia H30-1 (7-0)final
Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 (2-4)scheduled
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Tempo H30-1 Drunen H30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Waalwijk H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (2-0)final
DES H30-1 MEP H30-2 (5-0)scheduled
Den Bosch H30-3 Olympia H30-1 (6-0)final
Breda H30-4 Dommel H30-1 (3-0)final
Oirschot H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
MEP H30-2 Oirschot H30-1 (5-1)final
Dommel H30-1 DES H30-1 (2-8)final
Drunen H30-1 Den Bosch H30-3 (2-0)final
Olympia H30-1 Breda H30-4 (1-2)final
Berkel-Enschot H30-2 Tempo H30-1 (6-5)final
Zwart-Wit H30-3 Waalwijk H30-1 (1-4)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Olympia H30-1 Dommel H30-1 (4-4)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Waalwijk H30-1 MEP H30-2 (2-1)final
Berkel-Enschot H30-2 Drunen H30-1 (2-4)final
DES H30-1 Olympia H30-1 (7-4)final
Oirschot H30-1 Dommel H30-1 (4-3)final
Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (5-2)final
Breda H30-4 Den Bosch H30-3 (1-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (4-1)scheduled
Drunen H30-1 Breda H30-4 (5-4)scheduled
Den Bosch H30-3 DES H30-1 (3-6)scheduled
Dommel H30-1 Waalwijk H30-1 (4-2)final
MEP H30-2 Tempo H30-1 (5-4)scheduled
Olympia H30-1 Oirschot H30-1 (5-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oirschot H30-1 Den Bosch H30-3 (1-4)final
Tempo H30-1 Dommel H30-1 (14-3)final
DES H30-1 Breda H30-4 (3-1)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 MEP H30-2 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 Drunen H30-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Dommel H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (7-1)final
MEP H30-2 Zwart-Wit H30-3 (4-2)scheduled
Den Bosch H30-3 Waalwijk H30-1 (1-2)final
Olympia H30-1 Tempo H30-1 (2-9)scheduled
DES H30-1 Drunen H30-1 (0-2)scheduled
Breda H30-4 Oirschot H30-1 (3-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Breda H30-4 (3-2)scheduled
Zwart-Wit H30-3 Dommel H30-1 (0-5)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Olympia H30-1 (7-3)final
Tempo H30-1 Den Bosch H30-3 (3-0)scheduled
Drunen H30-1 MEP H30-2 (5-2)scheduled
Oirschot H30-1 DES H30-1 (1-1)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Olympia H30-1 (7-3)final