Heren 30+ 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joris Luchtman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H30-7 Breda H30-6 0:00
Pelikaan H30-3 Pelikaan H30-2 0:00
Tempo H30-3 Zwart-Wit H30-5 0:00
Teteringen H30-2 Rapid H30-2 0:00
Zundert H30-1 Push H30-4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda H30-6 10 30 10 0 0
2 Rapid H30-2 10 24 8 0 2
3 Breda H30-7 10 22 7 1 2
4 Zundert H30-1 10 16 5 1 4
5 Pelikaan H30-3 10 14 4 2 4
6 Push H30-4 10 13 3 4 3
7 Zwart-Wit H30-5 10 11 3 2 5
8 Teteringen H30-2 10 9 2 3 5
9 Prinsenbeek H30-1 10 8 2 2 6
10 Pelikaan H30-2 10 6 1 3 6
11 Tempo H30-3 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt BH&BC Breda H30-7 n.n.b uit
12 mrt R.M.H.C. de Pelikaan H30-3 n.n.b thuis
19 mrt B.H.V. Push H30-4 n.n.b thuis
26 mrt G.H.C. RAPID H30-2 n.n.b uit
2 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-5 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub Prinsenbeek H30-1 n.n.b uit
23 apr R.M.H.C. de Pelikaan H30-2 n.n.b thuis
21 mei MHC Tempo H30-3 n.n.b thuis
4 jun MHCT H30-2 n.n.b uit
11 jun Zundertse Hockeyclub H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Tempo H30-3 (0-3)scheduled
Rapid H30-2 Teteringen H30-2 (3-1)final
Breda H30-6 Breda H30-7 (3-0)scheduled
Pelikaan H30-2 Pelikaan H30-3 (2-5)final
Push H30-4 Zundert H30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zundert H30-1 Rapid H30-2 (3-2)scheduled
Teteringen H30-2 Zwart-Wit H30-5 (1-2)scheduled
Breda H30-7 Push H30-4 (2-1)scheduled
Tempo H30-3 Prinsenbeek H30-1 (0-5)final
Pelikaan H30-3 Breda H30-6 (0-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Prinsenbeek H30-1 Teteringen H30-2 (5-3)final
Rapid H30-2 Breda H30-7 (5-1)scheduled
Push H30-4 Breda H30-6 (0-3)final
Zwart-Wit H30-5 Zundert H30-1 (3-2)scheduled
Pelikaan H30-2 Tempo H30-3 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zundert H30-1 Prinsenbeek H30-1 (8-0)final
Breda H30-6 Rapid H30-2 (4-1)scheduled
Teteringen H30-2 Pelikaan H30-2 (3-3)final
Breda H30-7 Zwart-Wit H30-5 (1-0)scheduled
Pelikaan H30-3 Push H30-4 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tempo H30-3 Pelikaan H30-3 (0-3)scheduled
Rapid H30-2 Push H30-4 (7-0)scheduled
Zwart-Wit H30-5 Breda H30-6 (0-4)scheduled
Pelikaan H30-2 Zundert H30-1 (0-4)final
Prinsenbeek H30-1 Breda H30-7 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Breda H30-7 Pelikaan H30-2 (3-0)scheduled
Teteringen H30-2 Tempo H30-3 (2-0)final
Push H30-4 Zwart-Wit H30-5 (2-1)final
Breda H30-6 Prinsenbeek H30-1 (6-0)final
Pelikaan H30-3 Rapid H30-2 (0-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Rapid H30-2 (0-3)final
Prinsenbeek H30-1 Push H30-4 (1-2)final
Teteringen H30-2 Pelikaan H30-3 (4-1)final
Pelikaan H30-2 Breda H30-6 (1-3)final
Tempo H30-3 Zundert H30-1 (2-4)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pelikaan H30-3 Zwart-Wit H30-5 (0-0)scheduled
Rapid H30-2 Prinsenbeek H30-1 (7-0)final
Breda H30-7 Tempo H30-3 (4-0)scheduled
Push H30-4 Pelikaan H30-2 (0-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Pelikaan H30-2 Rapid H30-2 (2-3)scheduled
Zundert H30-1 Pelikaan H30-3 (1-2)scheduled
Tempo H30-3 Breda H30-6 (0-5)final
Teteringen H30-2 Breda H30-7 (3-3)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Zwart-Wit H30-5 (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Breda H30-7 Zundert H30-1 (3-0)scheduled
Breda H30-6 Teteringen H30-2 (6-2)final
Push H30-4 Tempo H30-3 (3-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Zundert H30-1 Breda H30-6 (1-2)final
Tempo H30-3 Rapid H30-2 (1-8)scheduled
Pelikaan H30-3 Breda H30-7 (1-3)scheduled
Teteringen H30-2 Push H30-4 (1-1)final
Pelikaan H30-2 Prinsenbeek H30-1 (1-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Pelikaan H30-2 (3-0)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Pelikaan H30-3 (1-2)final
Zundert H30-1 Teteringen H30-2 (2-0)scheduled