Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sven Coenen
Coach Willem de Keijzer
Trainer Sven Coenen
Manager Monique Baudoin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 0:00
Union H1 Breda H1 0:00
Xenios H1 Alphen H1 0:00
Zoetermeer H1 Zwart-Wit H1 0:00
Qui Vive H1 Leonidas H1 0:00
Reigers H1 HIC H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 11 24 7 3 1
2 Xenios H1 11 20 5 5 1
3 Breda H1 11 20 5 5 1
4 Alphen H1 11 18 5 3 3
5 Qui Vive H1 11 18 4 6 1
6 Leonidas H1 11 17 4 5 2
7 Berkel-Rodenrijs H1 11 15 4 3 4
8 Zwart-Wit H1 11 15 4 3 4
9 Groningen H1 11 12 3 3 5
10 Union H1 11 10 2 4 5
11 Zoetermeer H1 11 8 2 2 7
12 HIC H1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 feb !Oefenwedstrijd Oefenwedstrijd n.n.b thuis
5 mrt Union H1 n.n.b uit
12 mrt GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
19 mrt MHC de Reigers H1 14:45 uit
26 mrt U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
2 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
16 apr HIC H1 n.n.b thuis
23 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
30 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b thuis
7 mei HC Alphen H1 n.n.b thuis
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
21 mei Xenios H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 (5-3)final
Qui Vive H1 Breda H1 (4-4)final
Reigers H1 Alphen H1 (2-2)final
Groningen H1 Zwart-Wit H1 (2-4)scheduled
Union H1 Xenios H1 (1-7)scheduled
Zoetermeer H1 HIC H1 (8-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H1 Reigers H1 (1-0)final
Alphen H1 Qui Vive H1 (4-5)final
Breda H1 Leonidas H1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs H1 HIC H1 (2-1)final
Union H1 Zoetermeer H1 (3-3)final
Xenios H1 Groningen H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HIC H1 Breda H1 (0-1)final
Leonidas H1 Alphen H1 (1-2)final
Qui Vive H1 Zwart-Wit H1 (2-2)final
Reigers H1 Xenios H1 (4-2)final
Groningen H1 Union H1 (3-1)final
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 (3-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H1 Leonidas H1 (2-2)final
Alphen H1 HIC H1 (9-1)final
Breda H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Zoetermeer H1 (4-1)final
Union H1 Reigers H1 (1-4)final
Xenios H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs H1 Alphen H1 (1-1)final
HIC H1 Zwart-Wit H1 (2-3)final
Leonidas H1 Xenios H1 (1-1)scheduled
Qui Vive H1 Union H1 (3-0)final
Reigers H1 Groningen H1 (3-0)final
Zoetermeer H1 Breda H1 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 (0-7)scheduled
Alphen H1 Breda H1 (6-0)scheduled
Reigers H1 Zoetermeer H1 (2-1)final
Groningen H1 Qui Vive H1 (1-1)final
Union H1 Leonidas H1 (1-3)final
Xenios H1 HIC H1 (14-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Alphen H1 Zoetermeer H1 (2-3)final
Breda H1 Zwart-Wit H1 (3-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs H1 Xenios H1 (3-3)scheduled
HIC H1 Union H1 (1-2)final
Leonidas H1 Groningen H1 (2-2)final
Qui Vive H1 Reigers H1 (2-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Alphen H1 (2-3)scheduled
Reigers H1 Leonidas H1 (3-2)final
Groningen H1 HIC H1 (12-2)final
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-2)scheduled
Xenios H1 Breda H1 (2-2)scheduled
Zoetermeer H1 Qui Vive H1 (2-3)final