Meisjes O18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Edgar Dissel
Coach Maarten Vellenga
Trainer Wiek K├╝ppers
Trainer Mats Melis
Manager Elise Diepeveen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rapide MO18-1 DDHC MO18-2 13:30
Zwart-Wit MO18-3 Walcheren MO18-1 14:15
Breda MO18-4 Gilze-Rijen MO18-1 14:50
HSD MO18-1 Etten-Leur MO18-2 15:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren MO18-1 8 21 7 0 1
2 Etten-Leur MO18-2 8 15 4 3 1
3 Zwart-Wit MO18-3 7 12 4 0 3
4 HSD MO18-1 8 12 4 0 4
5 Breda MO18-4 8 11 3 2 3
6 Gilze-Rijen MO18-1 7 11 3 2 2
7 Rapide MO18-1 7 4 1 1 5
8 DDHC MO18-2 7 0 0 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 apr HC Gilze Rijen MO18-1 14:50 thuis - Renova
15 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO18-3 16:05 uit
22 apr HC Walcheren MO18-1 n.n.b thuis
13 mei Hockeyclub Schouwen Duiveland MO18-1 n.n.b thuis
3 jun MHC Rapide MO18-1 13:30 uit
10 jun DDHC MO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Breda MO18-4 Etten-Leur MO18-2 (1-1)final
Rapide MO18-1 Walcheren MO18-1 (1-4)scheduled
Zwart-Wit MO18-3 Gilze-Rijen MO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
DDHC MO18-2 Rapide MO18-1 (2-5)scheduled
Etten-Leur MO18-2 HSD MO18-1 (2-1)final
Gilze-Rijen MO18-1 Breda MO18-4 (3-3)final
Walcheren MO18-1 Zwart-Wit MO18-3 (1-3)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Breda MO18-4 Zwart-Wit MO18-3 (5-1)final
DDHC MO18-2 Walcheren MO18-1 (0-7)scheduled
Rapide MO18-1 Etten-Leur MO18-2 (2-2)final
HSD MO18-1 Gilze-Rijen MO18-1 (0-3)scheduled
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit MO18-3 HSD MO18-1 (1-0)scheduled
Etten-Leur MO18-2 DDHC MO18-2 (9-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HSD MO18-1 DDHC MO18-2 (1-0)scheduled
DONDERDAG 2 MAART 2023
Walcheren MO18-1 Breda MO18-4 (5-1)final
ZATERDAG 4 MAART 2023
Rapide MO18-1 Zwart-Wit MO18-3 (0-5)final
HSD MO18-1 Breda MO18-4 (3-1)final
DDHC MO18-2 Gilze-Rijen MO18-1 (1-4)final
Etten-Leur MO18-2 Walcheren MO18-1 (0-1)final
ZATERDAG 11 MAART 2023
Breda MO18-4 Rapide MO18-1 (6-1)final
Gilze-Rijen MO18-1 Etten-Leur MO18-2 (1-1)final
HSD MO18-1 Walcheren MO18-1 (0-8)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Etten-Leur MO18-2 Zwart-Wit MO18-3 (2-1)scheduled
Walcheren MO18-1 Gilze-Rijen MO18-1 (4-0)final
Rapide MO18-1 HSD MO18-1 (3-5)final
DDHC MO18-2 Breda MO18-4 (0-8)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Walcheren MO18-1 Rapide MO18-1 (3-1)final
Etten-Leur MO18-2 Breda MO18-4 (5-4)final
DDHC MO18-2 HSD MO18-1 (1-2)final
Gilze-Rijen MO18-1 Zwart-Wit MO18-3 (4-2)final