Jongens O18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martijn Klopman
Trainer Olivier Groenen
Trainer Joost Reede
Manager Marielle de Bakker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren JO18-1 Breda JO18-3 13:30
Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 DDHC JO18-1 13:45
Pelikaan JO18-2 Rapide JO18-1 14:00
HSD JO18-1 Push JO18-4 15:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan JO18-2 7 16 5 1 1
2 DDHC JO18-1 7 13 4 1 2
3 Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 8 13 4 1 3
4 Walcheren JO18-1 6 9 2 3 1
5 Breda JO18-3 7 8 2 2 3
6 Push JO18-4 7 7 2 1 4
7 HSD JO18-1 4 6 2 0 2
8 Rapide JO18-1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 apr HC Walcheren JO18-1 13:30 uit
3 apr B.H.V. Push JO18-4 20:30 uit
8 apr MHC Rapide JO18-1 n.n.b uit
15 apr HC Gilze Rijen JO18-1 17:55 thuis - Oryx
22 apr DDHC JO18-1 n.n.b uit
6 mei MHC Rapide JO18-1 10:50 thuis - PS Poelman
10 jun Hockeyclub Schouwen Duiveland JO18-1 13:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 Push JO18-4 (3-1)final
Walcheren JO18-1 DDHC JO18-1 (4-2)final
Pelikaan JO18-2 Breda JO18-3 (3-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
DDHC JO18-1 Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 (5-2)final
Breda JO18-3 Walcheren JO18-1 (2-2)final
Rapide JO18-1 Pelikaan JO18-2 (1-12)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Walcheren JO18-1 Rapide JO18-1 (3-3)scheduled
Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 Breda JO18-3 (3-2)final
DDHC JO18-1 Push JO18-4 (4-3)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Rapide JO18-1 Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 (1-2)scheduled
Breda JO18-3 DDHC JO18-1 (0-2)scheduled
Push JO18-4 Pelikaan JO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 4 MAART 2023
Walcheren JO18-1 Pelikaan JO18-2 (0-1)final
Breda JO18-3 Push JO18-4 (2-2)final
DDHC JO18-1 Rapide JO18-1 (11-1)final
Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 HSD JO18-1 (2-1)scheduled
ZATERDAG 11 MAART 2023
Walcheren JO18-1 Push JO18-4 (6-2)final
Pelikaan JO18-2 Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 (4-2)final
HSD JO18-1 DDHC JO18-1 (4-3)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Breda JO18-3 HSD JO18-1 (4-3)scheduled
Push JO18-4 Rapide JO18-1 (3-1)final
DDHC JO18-1 Pelikaan JO18-2 (2-2)final
Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 Walcheren JO18-1 (3-3)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Push JO18-4 Gilze-Rijen/ Liberty JO18-1 (3-2)final
Rapide JO18-1 HSD JO18-1 (2-6)final
Breda JO18-3 Pelikaan JO18-2 (3-2)final