Dames 06

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rory Heltzel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oudenbosch D1 Prinsenbeek D4 14:00
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D7 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren D3 11 29 9 2 0
2 Breda D5 11 27 9 0 2
3 Zwart-Wit D6 11 25 8 1 2
4 Breda D6 11 25 8 1 2
5 Push D10 11 20 6 2 3
6 Zundert D1 11 16 5 1 5
7 Push D9 11 14 4 2 5
8 Zwart-Wit D7 10 11 3 2 5
9 Prinsenbeek D4 10 8 2 2 6
10 Prinsenbeek D3 10 7 2 1 7
11 Oudenbosch D1 10 3 1 0 9
12 HSD D1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov HC Walcheren D3 11:00 uit
13 mrt B.H.V. Push D10 n.n.b uit
20 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D3 n.n.b thuis
27 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b uit
3 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 n.n.b thuis
10 apr B.H.V. Push D9 n.n.b uit
24 apr Zundertse Hockeyclub D1 n.n.b thuis
8 mei Hockeyclub Prinsenbeek D4 n.n.b thuis
15 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b uit
22 mei BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
29 mei Oudenbosch D1 n.n.b uit
12 jun HC Walcheren D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Prinsenbeek D4 Walcheren D3 1-5
Zwart-Wit D6 Oudenbosch D1 4-2
Push D9 Prinsenbeek D3 1-0
Breda D6 Push D10 2-1
Zwart-Wit D7 HSD D1 9-0
Breda D5 Zundert D1 4-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Push D10 Prinsenbeek D4 2-1
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 2-2
HSD D1 Push D9 0-4
Zundert D1 Zwart-Wit D7 2-1
Prinsenbeek D3 Breda D6 1-3
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Oudenbosch D1 Breda D5 0-6
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Breda D5 Walcheren D3 1-2
Zwart-Wit D6 Push D10 1-6
Prinsenbeek D4 Prinsenbeek D3 4-0
Breda D6 HSD D1 9-0
Oudenbosch D1 Zundert D1 2-3
Push D9 Zwart-Wit D7 5-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Push D10 Breda D5 0-4
Zundert D1 Push D9 4-1
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D6 0-5
Zwart-Wit D7 Breda D6 3-2
HSD D1 Prinsenbeek D4 2-6
Walcheren D3 Oudenbosch D1 9-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Prinsenbeek D4 Zwart-Wit D7 2-2
Breda D6 Push D9 4-1
Walcheren D3 Zundert D1 4-0
Oudenbosch D1 Push D10 2-4
Breda D5 Prinsenbeek D3 5-1
Zwart-Wit D6 HSD D1 9-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Push D9 Prinsenbeek D4 4-4
Zundert D1 Breda D6 0-3
Push D10 Walcheren D3 0-3
HSD D1 Breda D5 2-13
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 3-2
Zwart-Wit D7 Zwart-Wit D6 0-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Prinsenbeek D4 Breda D6 2-4
Breda D5 Zwart-Wit D7 5-1
Zwart-Wit D6 Push D9 2-0
Push D10 Zundert D1 3-1
Walcheren D3 Prinsenbeek D3 6-0
Oudenbosch D1 HSD D1 9-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Breda D6 Zwart-Wit D6 2-1
HSD D1 Walcheren D3 1-5
Zundert D1 Prinsenbeek D4 5-1
Prinsenbeek D3 Push D10 1-7
Push D9 Breda D5 3-8
Zwart-Wit D7 Oudenbosch D1 5-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Breda D5 Breda D6 4-0
Zwart-Wit D6 Prinsenbeek D4 4-0
Prinsenbeek D3 Zundert D1 0-0
Push D10 HSD D1 5-0
Oudenbosch D1 Push D9 0-4
Walcheren D3 Zwart-Wit D7 8-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Breda D6 Oudenbosch D1 9-1
Push D9 Walcheren D3 0-6
Zwart-Wit D6 Zundert D1 7-0
HSD D1 Prinsenbeek D3 0-1
Zwart-Wit D7 Push D10 1-1
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Breda D5 Prinsenbeek D4 8-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Zundert D1 HSD D1 9-0
Walcheren D3 Breda D6 1-1
Push D10 Push D9 1-1
Breda D5 Zwart-Wit D6 1-4