Meisjes A5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tom Sanders
Coach Mark Visser
Trainer Tim Aper

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda MA5 Walcheren MA3 10:50
Etten-Leur MA5 Pelikaan MA4 14:45
Prinsenbeek MA3 Push MA9 16:45
Zwart-Wit MA4 Goes MA2 11:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push MA9 12 32 10 2 0
2 Breda MA5 12 19 6 1 5
3 Zwart-Wit MA4 11 19 6 1 4
4 Prinsenbeek MA3 11 16 4 4 3
5 Pelikaan MA4 10 12 3 3 4
6 Walcheren MA3 10 10 4 1 5
7 Etten-Leur MA5 11 9 3 0 8
8 Goes MA2 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei HC Walcheren MA3 10:50 thuis - PS Poelman
11 jun GMHC Goes MA2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Goes MA2 Prinsenbeek MA3 1-5
Zwart-Wit MA4 Etten-Leur MA5 3-2
Pelikaan MA4 Breda MA5 0-5
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Push MA9 Goes MA2 1-0
Breda MA5 Zwart-Wit MA4 1-3
Etten-Leur MA5 Walcheren MA3 1-2
Prinsenbeek MA3 Pelikaan MA4 2-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Breda MA5 Etten-Leur MA5 3-1
Goes MA2 Walcheren MA3 3-1
Zwart-Wit MA4 Prinsenbeek MA3 1-8
Pelikaan MA4 Push MA9 1-3
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Etten-Leur MA5 Goes MA2 2-0
Push MA9 Zwart-Wit MA4 5-2
Prinsenbeek MA3 Breda MA5 6-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Zwart-Wit MA4 Walcheren MA3 2-0
Breda MA5 Push MA9 0-3
Pelikaan MA4 Goes MA2 0-0
Prinsenbeek MA3 Etten-Leur MA5 3-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Pelikaan MA4 Etten-Leur MA5 1-2
Goes MA2 Zwart-Wit MA4 0-3
Walcheren MA3 Breda MA5 4-0
Push MA9 Prinsenbeek MA3 2-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Zwart-Wit MA4 Pelikaan MA4 1-1
Prinsenbeek MA3 Walcheren MA3 0-0
Etten-Leur MA5 Push MA9 1-8
Breda MA5 Goes MA2 7-0
ZATERDAG 26 MAART 2022
Push MA9 Walcheren MA3 5-4
Etten-Leur MA5 Zwart-Wit MA4 2-3
Breda MA5 Pelikaan MA4 3-5
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Goes MA2 Push MA9 0-8
Pelikaan MA4 Prinsenbeek MA3 3-1
Zwart-Wit MA4 Breda MA5 0-2
Walcheren MA3 Etten-Leur MA5 1-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Push MA9 Pelikaan MA4 3-2
Walcheren MA3 Goes MA2 3-1
Etten-Leur MA5 Breda MA5 0-2
Prinsenbeek MA3 Zwart-Wit MA4 0-5
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Walcheren MA3 Push MA9 0-2
Walcheren MA3 Pelikaan MA4 0-5
Prinsenbeek MA3 Goes MA2 1-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Goes MA2 Etten-Leur MA5 0-3
Breda MA5 Prinsenbeek MA3 4-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Zwart-Wit MA4 Push MA9 1-4
ZATERDAG 14 MEI 2022
Push MA9 Breda MA5 3-3