Meisjes A2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jessia Harten
Coach Max Oversteegen
Trainer Max Oversteegen
Manager Jenny de Wit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gilze-Rijen MA1 Breda MA2 15:15
Prinsenbeek MA1 Etten-Leur MA2 14:30
Warande MA2 Pelikaan MA1 10:20
Zwart-Wit MA2 Walcheren MA2 10:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit MA2 11 24 7 3 1
2 Prinsenbeek MA1 11 21 7 3 1
3 Pelikaan MA1 12 21 6 3 3
4 Warande MA2 12 21 6 3 3
5 Breda MA2 12 16 5 1 6
6 Walcheren MA2 12 11 3 2 7
7 Etten-Leur MA2 12 10 3 1 8
8 Gilze-Rijen MA1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei HC Gilze Rijen MA1 15:15 uit
11 jun MHC De Warande MA2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit MA2 Prinsenbeek MA1 2-2
Etten-Leur MA2 Gilze-Rijen MA1 2-3
Breda MA2 Pelikaan MA1 4-3
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Prinsenbeek MA1 Breda MA2 4-2
Pelikaan MA1 Walcheren MA2 3-3
Warande MA2 Etten-Leur MA2 2-2
Gilze-Rijen MA1 Zwart-Wit MA2 2-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit MA2 Warande MA2 1-0
Gilze-Rijen MA1 Prinsenbeek MA1 1-4
Etten-Leur MA2 Pelikaan MA1 2-7
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Breda MA2 Etten-Leur MA2 5-2
Pelikaan MA1 Zwart-Wit MA2 1-1
Prinsenbeek MA1 Walcheren MA2 3-0
Warande MA2 Gilze-Rijen MA1 2-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Warande MA2 Prinsenbeek MA1 0-1
Gilze-Rijen MA1 Pelikaan MA1 0-6
Etten-Leur MA2 Walcheren MA2 5-2
Zwart-Wit MA2 Breda MA2 2-0
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
Walcheren MA2 Breda MA2 2-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Breda MA2 Gilze-Rijen MA1 2-2
Etten-Leur MA2 Prinsenbeek MA1 0-5
Walcheren MA2 Zwart-Wit MA2 1-2
Pelikaan MA1 Warande MA2 0-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Gilze-Rijen MA1 Walcheren MA2 1-2
Warande MA2 Breda MA2 2-3
Zwart-Wit MA2 Etten-Leur MA2 4-0
Prinsenbeek MA1 Pelikaan MA1 1-1
ZATERDAG 26 MAART 2022
Pelikaan MA1 Breda MA2 2-0
Warande MA2 Walcheren MA2 2-0
Gilze-Rijen MA1 Etten-Leur MA2 1-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Etten-Leur MA2 Warande MA2 0-2
Breda MA2 Prinsenbeek MA1 2-1
Walcheren MA2 Pelikaan MA1 1-3
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Breda MA2 Walcheren MA2 6-1
Prinsenbeek MA1 Gilze-Rijen MA1 3-0
Pelikaan MA1 Etten-Leur MA2 3-0
Warande MA2 Zwart-Wit MA2 4-2
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Zwart-Wit MA2 Gilze-Rijen MA1 3-0
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Walcheren MA2 Warande MA2 2-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Gilze-Rijen MA1 Warande MA2 4-5
Zwart-Wit MA2 Pelikaan MA1 6-1
Etten-Leur MA2 Breda MA2 2-1
Walcheren MA2 Prinsenbeek MA1 0-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Prinsenbeek MA1 Warande MA2 2-2
Walcheren MA2 Etten-Leur MA2 4-1
Pelikaan MA1 Gilze-Rijen MA1 3-1
Breda MA2 Zwart-Wit MA2 1-2