Jongens A3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Remko van Amelsfort
Coach Rutger Kouwenhoven
Coach Leo van Malland
Trainer Thijmen Brörmann
Manager Marielle de Bakker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda JA3 Pelikaan JA2 16:05
Goirle JA1 DDHC JA1 12:00
Walcheren JA1 Push JA3 14:45
Warande JA3 Rapide JA1 10:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goirle JA1 12 36 12 0 0
2 DDHC JA1 12 23 7 2 3
3 Pelikaan JA2 12 22 7 1 4
4 Walcheren JA1 11 21 7 0 4
5 Breda JA3 12 19 6 1 5
6 Rapide JA1 12 7 2 1 9
7 Push JA3 12 5 1 2 9
8 Warande JA3 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei R.M.H.C. de Pelikaan JA2 16:05 thuis - Janus Vaten
11 jun MHC Rapide JA1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Pelikaan JA2 Walcheren JA1 2-5
DDHC JA1 Push JA3 6-0
Rapide JA1 Goirle JA1 0-5
Breda JA3 Warande JA3 6-2
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Walcheren JA1 Rapide JA1 6-1
Warande JA3 DDHC JA1 0-1
Push JA3 Pelikaan JA2 1-6
Goirle JA1 Breda JA3 5-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Pelikaan JA2 DDHC JA1 4-0
Breda JA3 Walcheren JA1 4-2
Goirle JA1 Warande JA3 3-1
Rapide JA1 Push JA3 6-0
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Push JA3 Breda JA3 2-5
DDHC JA1 Rapide JA1 3-1
Warande JA3 Pelikaan JA2 1-2
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Goirle JA1 Push JA3 5-0
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
Rapide JA1 Pelikaan JA2 2-5
Breda JA3 DDHC JA1 0-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Push JA3 Walcheren JA1 0-4
Pelikaan JA2 Breda JA3 3-1
DDHC JA1 Goirle JA1 0-2
Rapide JA1 Warande JA3 7-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Warande JA3 Push JA3 0-0
Breda JA3 Rapide JA1 3-2
Goirle JA1 Pelikaan JA2 3-0
ZATERDAG 26 MAART 2022
Warande JA3 Breda JA3 4-5
Goirle JA1 Rapide JA1 7-0
Walcheren JA1 Pelikaan JA2 1-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Pelikaan JA2 Push JA3 10-0
DDHC JA1 Warande JA3 4-0
Rapide JA1 Walcheren JA1 1-2
Breda JA3 Goirle JA1 1-4
ZATERDAG 9 APRIL 2022
DDHC JA1 Pelikaan JA2 6-2
Warande JA3 Goirle JA1 1-6
Walcheren JA1 Breda JA3 7-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Walcheren JA1 DDHC JA1 2-0
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Walcheren JA1 Goirle JA1 2-3
Walcheren JA1 Warande JA3 6-0
Push JA3 DDHC JA1 3-3
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Pelikaan JA2 Warande JA3 2-4
Goirle JA1 Walcheren JA1 4-0
Breda JA3 Push JA3 3-2
Rapide JA1 DDHC JA1 0-5
ZATERDAG 30 APRIL 2022
Push JA3 Rapide JA1 3-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
DDHC JA1 Breda JA3 3-3
Push JA3 Goirle JA1 0-20
Pelikaan JA2 Rapide JA1 3-3