Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_keeper.jpg Breda_sticks.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg
Junioren
Senioren
Heren Jong 02

Heren Jong 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Eef Vos
Aanvoerder Oskar Vos

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hilvarenbeek HJ1 10 27 9 0 1 45 21 0
2 Breda HJ2 10 18 6 0 4 30 19 0
3 Push HJ1 10 12 4 0 6 23 25 0
4 Oedenrode HJ1 10 12 4 0 6 23 27 0
5 Zwart-Wit HJ2 10 12 4 0 6 21 30 0
6 MEP HJ1 10 9 3 0 7 12 32 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Push HJ1 Hilvarenbeek HJ1 3-4
Oedenrode HJ1 Zwart-Wit HJ2 6-2
Breda HJ2 MEP HJ1 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hilvarenbeek HJ1 Breda HJ2 3-4
Zwart-Wit HJ2 Push HJ1 1-2
MEP HJ1 Oedenrode HJ1 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oedenrode HJ1 Breda HJ2 4-1
Zwart-Wit HJ2 Hilvarenbeek HJ1 3-5
Push HJ1 MEP HJ1 6-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Breda HJ2 Push HJ1 3-1
Oedenrode HJ1 Hilvarenbeek HJ1 3-5
MEP HJ1 Zwart-Wit HJ2 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Push HJ1 Oedenrode HJ1 4-0
Zwart-Wit HJ2 Breda HJ2 3-2
Hilvarenbeek HJ1 MEP HJ1 9-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zwart-Wit HJ2 Oedenrode HJ1 4-3
Hilvarenbeek HJ1 Push HJ1 3-2
MEP HJ1 Breda HJ2 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Oedenrode HJ1 MEP HJ1 2-1
Push HJ1 Zwart-Wit HJ2 3-1
Breda HJ2 Hilvarenbeek HJ1 1-5
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
MEP HJ1 Push HJ1 3-1
Hilvarenbeek HJ1 Zwart-Wit HJ2 3-0
Breda HJ2 Oedenrode HJ1 3-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Hilvarenbeek HJ1 Oedenrode HJ1 4-2
Push HJ1 Breda HJ2 0-8
Zwart-Wit HJ2 MEP HJ1 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
MEP HJ1 Hilvarenbeek HJ1 1-4
Oedenrode HJ1 Push HJ1 2-1
Breda HJ2 Zwart-Wit HJ2 5-1