Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg
Junioren
Senioren
Zaal Meisjes D3

Zaal Meisjes D3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jaap Roks
Coach Hein van Zijll Langhout

Aankomende Speelronde

ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
Thuis Uit Aanvang
Breda MD3 Warande MD1 9:50
Etten-Leur MD2 Push MD3 12:20
Liberty MD1 Breda MD3 9:00
Liberty MD1 Warande MD1 10:40
Zwart-Wit MD2 Etten-Leur MD2 13:10
Zwart-Wit MD2 Push MD3 11:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty MD1 8 22 7 1 0 42 12 0
2 Warande MD1 6 10 3 1 2 21 21 0
3 Push MD3 6 10 3 1 2 7 12 0
4 Zwart-Wit MD2 6 8 2 2 2 19 16 0
5 Prinsenbeek MD2 8 8 2 2 4 17 26 0
6 Breda MD3 8 6 2 0 6 18 22 0
7 Etten-Leur MD2 6 4 1 1 4 12 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 feb MHC De Warande MD1 09:50 thuis
2 feb MHC Liberty MD1 09:00 uit
9 feb HC Etten-Leur MD2 11:30 uit
9 feb B.N.M.H.C. Zwart-Wit MD2 12:20 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Push MD3 Liberty MD1 0-5
Breda MD3 Etten-Leur MD2 4-0
Etten-Leur MD2 Prinsenbeek MD2 3-3
Push MD3 Zwart-Wit MD2 2-1
Prinsenbeek MD2 Breda MD3 2-0
Zwart-Wit MD2 Liberty MD1 3-3
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Prinsenbeek MD2 Liberty MD1 0-8
Prinsenbeek MD2 Etten-Leur MD2 3-4
Liberty MD1 Etten-Leur MD2 6-2
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Push MD3 Breda MD3 1-0
Etten-Leur MD2 Liberty MD1 1-5
Breda MD3 Prinsenbeek MD2 3-2
Etten-Leur MD2 Warande MD1 2-6
Warande MD1 Liberty MD1 2-7
Prinsenbeek MD2 Push MD3 1-1
ZONDAG 12 JANUARI 2020
Breda MD3 Push MD3 1-2
Warande MD1 Zwart-Wit MD2 2-2
Liberty MD1 Push MD3 4-1
Zwart-Wit MD2 Prinsenbeek MD2 2-3
Warande MD1 Prinsenbeek MD2 5-3
Breda MD3 Liberty MD1 3-4
ZONDAG 19 JANUARI 2020
Zwart-Wit MD2 Warande MD1 4-2
Warande MD1 Breda MD3 4-3
Breda MD3 Zwart-Wit MD2 4-7