Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg
Junioren
Senioren
Heren 07

Heren 07

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tom Holsbrink
Trainer Jeroen Benschop
Manager Floris Bob van Elzelingen
Aanvoerder Daniël Mesritz

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Prinsenbeek H3 10 30 10 0 0 65 10 0
2 Etten-Leur H4 10 17 5 2 3 33 20 0
3 Mistral H1 10 13 4 1 5 29 33 0
4 Breda H7 10 11 3 2 5 16 38 0
5 Zevenbergen H2 10 8 2 2 6 12 31 0
6 Zundert H1 10 6 1 3 6 17 40 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Mistral H1 Zevenbergen H2 (O) 8-0
Etten-Leur H4 Breda H7 6-0
Zundert H1 Prinsenbeek H3 (O) 1-7
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zevenbergen H2 (O) Etten-Leur H4 1-0
Breda H7 Zundert H1 2-1
Prinsenbeek H3 (O) Mistral H1 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Etten-Leur H4 Mistral H1 8-0
Breda H7 Prinsenbeek H3 (O) 0-9
Zundert H1 Zevenbergen H2 (O) 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zevenbergen H2 (O) Breda H7 2-2
Etten-Leur H4 Prinsenbeek H3 (O) 2-3
Mistral H1 Zundert H1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Zundert H1 Etten-Leur H4 2-4
Prinsenbeek H3 (O) Zevenbergen H2 (O) 6-0
Breda H7 Mistral H1 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zevenbergen H2 (O) Mistral H1 1-3
Breda H7 Etten-Leur H4 1-3
Prinsenbeek H3 (O) Zundert H1 12-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Mistral H1 Prinsenbeek H3 (O) 1-7
Etten-Leur H4 Zevenbergen H2 (O) 2-2
Zundert H1 Breda H7 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zevenbergen H2 (O) Zundert H1 2-0
Prinsenbeek H3 (O) Breda H7 8-2
Mistral H1 Etten-Leur H4 3-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Breda H7 Zevenbergen H2 (O) 1-0
Prinsenbeek H3 (O) Etten-Leur H4 6-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Mistral H1 Breda H7 4-2
Etten-Leur H4 Zundert H1 2-2
Zevenbergen H2 (O) Prinsenbeek H3 (O) 2-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Zundert H1 Mistral H1 1-1