Breda_plezier_TD.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_plezier_familie.jpg
Junioren
Senioren
Heren 04

Heren 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Martijn Börger

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
HSD H2 Olympia H1
Pelikaan H2 (O) Were Di H7
Push H7 Zwart-Wit H6
Rapide H1 Oudenbosch H1 14:45
Zwart-Wit H4 Breda H4

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit H4 10 27 9 0 1 47 13 0
2 Rapide H1 10 25 8 1 1 48 14 0
3 Breda H4 10 19 6 1 3 36 19 0
4 Zwart-Wit H6 10 18 6 0 4 37 40 0
5 Push H7 10 14 4 2 4 26 23 0
6 Pelikaan H2 10 13 4 1 5 32 27 0
7 Olympia H1 10 12 4 0 6 33 39 0
8 HSD H2 10 12 4 0 6 24 49 0
9 Were Di H7 10 10 3 1 6 31 48 0
10 Liberty H4 10 8 2 2 6 15 32 0
11 Oudenbosch H1 10 3 1 0 9 23 48 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt ZwartWit H4 n.n.b uit
22 mrt ZwartWit H6 n.n.b uit
29 mrt Oudenbosch H1 n.n.b thuis
5 apr MHC Liberty H4 n.n.b uit
19 apr Were Di Tilburg H7 n.n.b thuis
3 mei MHC Rapide H1 n.n.b thuis
10 mei MHC Olympia H1 n.n.b uit
17 mei B.H.V. Push H7 n.n.b thuis
24 mei Hockeyclub Schouwen Duiveland H2 n.n.b uit
7 jun R.M.H.C. de Pelikaan H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pelikaan H2 (O) Liberty H4 1-2
Zwart-Wit H4 Zwart-Wit H6 6-1
Rapide H1 Breda H4 5-0
HSD H2 Were Di H7 5-3
Push H7 Olympia H1 3-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Breda H4 Zwart-Wit H4 3-1
Oudenbosch H1 Rapide H1 1-6
Zwart-Wit H6 Push H7 4-3
Were Di H7 Pelikaan H2 (O) 3-6
Olympia H1 HSD H2 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rapide H1 Liberty H4 3-2
Breda H4 Zwart-Wit H6 7-1
Pelikaan H2 (O) Olympia H1 4-1
Zwart-Wit H4 Oudenbosch H1 4-3
HSD H2 Push H7 0-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push H7 Pelikaan H2 (O) 2-1
Zwart-Wit H6 HSD H2 5-3
Were Di H7 Rapide H1 2-7
Oudenbosch H1 Breda H4 2-6
Liberty H4 Zwart-Wit H4 0-7
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pelikaan H2 (O) HSD H2 10-3
Breda H4 Liberty H4 1-2
Rapide H1 Olympia H1 3-1
Oudenbosch H1 Zwart-Wit H6 4-6
Zwart-Wit H4 Were Di H7 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Were Di H7 Breda H4 2-6
Liberty H4 Oudenbosch H1 0-4
Push H7 Rapide H1 3-3
Zwart-Wit H6 Pelikaan H2 (O) 5-2
Olympia H1 Zwart-Wit H4 2-11
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Liberty H4 Zwart-Wit H6 3-6
Oudenbosch H1 Were Di H7 4-6
Rapide H1 HSD H2 11-0
Breda H4 Olympia H1 5-0
Zwart-Wit H4 Push H7 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HSD H2 Zwart-Wit H4 0-3
Pelikaan H2 (O) Rapide H1 1-4
Were Di H7 Liberty H4 2-2
Push H7 Breda H4 3-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H4 Pelikaan H2 (O) 3-1
Were Di H7 Zwart-Wit H6 6-3
Breda H4 HSD H2 5-1
Liberty H4 Olympia H1 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rapide H1 Zwart-Wit H6 4-1
Pelikaan H2 (O) Breda H4 2-2
Olympia H1 Were Di H7 7-4
Push H7 Liberty H4 0-0
HSD H2 Oudenbosch H1 6-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Were Di H7 Push H7 3-2
Zwart-Wit H4 Rapide H1 3-2
Oudenbosch H1 Pelikaan H2 (O) 2-4
Liberty H4 HSD H2 2-4
Zwart-Wit H6 Olympia H1 5-2
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Oudenbosch H1 Push H7 0-3
VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Olympia H1 Oudenbosch H1 7-0