Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_keeper.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg
Junioren
Senioren
Dames VetA

Dames VetA

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Liane Leemans

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Best DA Zwart-Wit DA
Breda DA HOCO DA
Den Bosch DA Dommel DA
Were Di DA MOP DA

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch DA 11 26 8 2 1 43 20 0
2 Breda DA 10 24 8 0 2 40 17 0
3 HOCO DA 11 21 6 3 2 21 13 0
4 Were Di DA 11 17 5 2 4 28 21 0
5 MOP DA 11 15 5 0 6 20 31 0
6 Zwart-Wit DA 10 12 3 3 4 28 23 0
7 Best DA 11 8 2 2 7 13 27 0
8 Dommel DA 11 0 0 0 11 15 56 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt HOCO DA n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.& C.C. M.O.P. DA n.n.b uit
29 mrt Were Di Tilburg DA n.n.b thuis
5 apr MHC Best DA n.n.b uit
19 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch DA n.n.b thuis
10 mei MHCdeDommel DA n.n.b uit
17 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit DA n.n.b thuis
24 mei HOCO DA n.n.b uit
7 jun V.M.H.& C.C. M.O.P. DA n.n.b thuis
14 jun Were Di Tilburg DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Den Bosch DA MOP DA 1-4
Zwart-Wit DA Were Di DA 0-3
Best DA Breda DA 2-3
Dommel DA HOCO DA 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Breda DA Den Bosch DA 2-6
HOCO DA Zwart-Wit DA 1-1
Were Di DA Best DA 4-1
MOP DA Dommel DA 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit DA MOP DA 5-1
Dommel DA Breda DA 0-5
Den Bosch DA Best DA 0-0
HOCO DA Were Di DA 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
MOP DA HOCO DA 1-0
Breda DA Zwart-Wit DA 4-2
Best DA Dommel DA 5-2
Were Di DA Den Bosch DA 3-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Zwart-Wit DA Best DA 1-1
Dommel DA Den Bosch DA 3-8
MOP DA Were Di DA 1-4
HOCO DA Breda DA 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Best DA HOCO DA 0-2
Breda DA MOP DA 6-1
Den Bosch DA Zwart-Wit DA 7-5
DONDERDAG 24 OKTOBER 2019
Dommel DA Were Di DA 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
MOP DA Best DA 2-1
Zwart-Wit DA Dommel DA 9-3
Were Di DA Breda DA 2-4
HOCO DA Den Bosch DA 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
MOP DA Den Bosch DA 0-6
Breda DA Best DA 5-0
HOCO DA Dommel DA 6-0
Were Di DA Zwart-Wit DA 1-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Best DA Were Di DA 0-4
Zwart-Wit DA HOCO DA 1-2
Den Bosch DA Breda DA 3-1
Dommel DA MOP DA 3-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Were Di DA HOCO DA 3-3
Breda DA Dommel DA 6-0
Best DA Den Bosch DA 1-3
MOP DA Zwart-Wit DA 0-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Den Bosch DA Were Di DA 3-0
HOCO DA MOP DA 1-0
Dommel DA Best DA 1-2