Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_keeper.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg
Junioren
Senioren
Dames Donderdag A

Dames Donderdag A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Nina Figee
Manager Ingrid de Graaf
Aanvoerder Mary-ann Govers

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push DDC 9 27 9 0 0 61 5 0
2 Push DDA 9 24 8 0 1 33 17 0
3 Push DDB 8 15 5 0 3 28 20 0
4 Oirschot DDA 8 12 4 0 4 29 30 0
5 Hilvarenbeek DDA 9 10 3 1 5 17 31 0
6 Drunen DDA 8 9 3 0 5 14 32 0
7 Berkel-Enschot DDA 9 6 2 0 7 9 29 0
8 Breda DDA 10 1 0 1 9 11 38 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
DONDERDAG 12 SEPTEMBER 2019
Push DDC Push DDB 6-0
Breda DDA Hilvarenbeek DDA 0-1
Push DDA Drunen DDA 6-0
Berkel-Enschot DDA Oirschot DDA 1-4
DONDERDAG 19 SEPTEMBER 2019
Oirschot DDA Push DDA 3-5
Hilvarenbeek DDA Push DDC 2-9
Push DDB Berkel-Enschot DDA 3-0
Drunen DDA Breda DDA 5-0
DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2019
Breda DDA Push DDA 2-4
Berkel-Enschot DDA Hilvarenbeek DDA 0-1
DONDERDAG 3 OKTOBER 2019
Oirschot DDA Breda DDA 7-1
Hilvarenbeek DDA Push DDB 3-7
Push DDA Push DDC 1-5
Drunen DDA Berkel-Enschot DDA 2-0
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
Push DDB Drunen DDA 8-1
Berkel-Enschot DDA Push DDA 2-3
Hilvarenbeek DDA Oirschot DDA 3-4
DONDERDAG 24 OKTOBER 2019
Push DDC Oirschot DDA 12-1
Breda DDA Berkel-Enschot DDA 1-2
Push DDA Push DDB 2-1
Drunen DDA Hilvarenbeek DDA 2-4
DONDERDAG 31 OKTOBER 2019
Hilvarenbeek DDA Push DDA 1-4
Berkel-Enschot DDA Push DDC 0-9
Push DDB Breda DDA 5-2
Oirschot DDA Drunen DDA 7-1
DONDERDAG 7 NOVEMBER 2019
Oirschot DDA Berkel-Enschot DDA 2-3
Hilvarenbeek DDA Breda DDA 1-1
Push DDB Push DDC 0-5
DONDERDAG 14 NOVEMBER 2019
Push DDA Oirschot DDA 4-1
Breda DDA Drunen DDA 2-3
Push DDC Hilvarenbeek DDA 4-1
Berkel-Enschot DDA Push DDB 1-4
DONDERDAG 21 NOVEMBER 2019
Drunen DDA Push DDC 0-5
Push DDA Breda DDA 4-2
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Push DDC Breda DDA 6-0