Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_FJeugd.jpg
Junioren
Senioren
Dames 06

Dames 06

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rory Heltzel

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Breda D5 Zwart-Wit D6
Breda D6 HOCO D2 (O)
Push D11 Waalwijk D4
Push D9 Gilze-Rijen D2
Tilburg D10 Rapid D2 (O)
Tilburg D11 DES D5

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda D6 11 28 9 1 1 39 14 0
2 Gilze-Rijen D2 11 27 8 3 0 37 17 0
3 HOCO D2 11 25 8 1 2 37 11 0
4 Push D9 11 20 6 2 3 25 20 0
5 Breda D5 11 19 6 1 4 32 27 0
6 Tilburg D11 11 19 5 4 2 22 16 0
7 Push D11 11 18 6 0 5 35 19 0
8 DES D5 11 10 3 1 7 25 35 0
9 Tilburg D10 11 9 3 0 8 13 27 0
10 Rapid D2 11 8 2 2 7 16 31 0
11 Waalwijk D4 11 4 1 1 9 15 48 0
12 Zwart-Wit D6 11 3 1 0 10 12 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt HOCO D2 n.n.b thuis
22 mrt G.H.C. RAPID D2 n.n.b uit
29 mrt ZwartWit D6 n.n.b thuis
5 apr HC Tilburg D11 n.n.b uit
19 apr BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
3 mei HC Waalwijk D4 n.n.b uit
10 mei HC Tilburg D10 n.n.b uit
17 mei MHC DES D5 n.n.b thuis
24 mei B.H.V. Push D11 n.n.b thuis
7 jun B.H.V. Push D9 n.n.b uit
14 jun HC Gilze Rijen D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Push D9 DES D5 3-1
Breda D6 Waalwijk D4 7-0
Breda D5 Rapid D2 (O) 3-0
Tilburg D11 Zwart-Wit D6 4-0
Push D11 Gilze-Rijen D2 2-5
Tilburg D10 HOCO D2 (O) 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit D6 Breda D5 1-8
Waalwijk D4 Push D11 1-5
HOCO D2 (O) Breda D6 4-2
Gilze-Rijen D2 Push D9 2-2
DES D5 Tilburg D11 2-2
Rapid D2 (O) Tilburg D10 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Breda D6 Rapid D2 (O) 6-2
Breda D5 Tilburg D11 3-1
Gilze-Rijen D2 DES D5 5-2
Tilburg D10 Zwart-Wit D6 3-0
Push D9 Waalwijk D4 5-2
Push D11 HOCO D2 (O) 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Rapid D2 (O) Push D11 1-2
Tilburg D11 Tilburg D10 3-1
HOCO D2 (O) Push D9 4-1
Waalwijk D4 Gilze-Rijen D2 3-5
Zwart-Wit D6 Breda D6 0-2
DINSDAG 1 OKTOBER 2019
DES D5 Breda D5 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D6 Tilburg D11 5-3
Waalwijk D4 DES D5 5-3
Tilburg D10 Breda D5 1-2
Push D9 Rapid D2 (O) 3-1
Gilze-Rijen D2 HOCO D2 (O) 2-0
Push D11 Zwart-Wit D6 7-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Breda D5 Breda D6 1-4
Tilburg D11 Push D11 3-2
HOCO D2 (O) Waalwijk D4 5-1
DES D5 Tilburg D10 3-0
Zwart-Wit D6 Push D9 2-3
Rapid D2 (O) Gilze-Rijen D2 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gilze-Rijen D2 Zwart-Wit D6 4-1
Breda D6 Tilburg D10 2-0
HOCO D2 (O) DES D5 5-0
Waalwijk D4 Rapid D2 (O) 1-1
Push D11 Breda D5 7-0
Push D9 Tilburg D11 1-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Rapid D2 (O) HOCO D2 (O) 1-5
Tilburg D10 Push D11 0-6
Tilburg D11 Gilze-Rijen D2 0-0
Zwart-Wit D6 Waalwijk D4 4-0
Breda D5 Push D9 1-1
DES D5 Breda D6 2-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
HOCO D2 (O) Zwart-Wit D6 3-0
Rapid D2 (O) DES D5 3-4
Push D9 Tilburg D10 3-2
Gilze-Rijen D2 Breda D5 4-3
Push D11 Breda D6 0-1
Waalwijk D4 Tilburg D11 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Breda D5 Waalwijk D4 9-1
Tilburg D10 Gilze-Rijen D2 1-4
Tilburg D11 HOCO D2 (O) 1-1
Push D11 DES D5 2-1
Zwart-Wit D6 Rapid D2 (O) 1-2
Breda D6 Push D9 2-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Waalwijk D4 Tilburg D10 1-2
HOCO D2 (O) Breda D5 7-0
Rapid D2 (O) Tilburg D11 1-1
Push D9 Push D11 3-1
Gilze-Rijen D2 Breda D6 2-2
DES D5 Zwart-Wit D6 7-2