Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_keeper.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_plezier_familie.jpg
Junioren
Senioren
Dames 04

Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Larissa Zuurveld

Aankomende Speelronde

ZONDAG 15 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
DDHC D2 (O) Teteringen D2
Den Bosch D10 Zwart-Wit D5
Made D1 Push D8
Pelikaan D3 Liberty D3
Push D7 Breda D4
Walcheren D2 (O) Etten-Leur D5

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 DDHC D2 11 31 10 1 0 36 10 0
2 Pelikaan D3 11 27 9 0 2 36 12 0
3 Push D8 11 23 7 2 2 28 12 0
4 Liberty D3 11 23 7 2 2 23 20 0
5 Made D1 11 22 7 1 3 40 20 0
6 Push D7 11 18 5 3 3 33 20 0
7 Etten-Leur D5 11 12 4 0 7 24 28 0
8 Breda D4 11 12 4 0 7 15 21 0
9 Teteringen D2 11 9 3 0 8 14 25 0
10 Den Bosch D10 11 6 2 0 9 17 36 0
11 Zwart-Wit D5 11 5 1 2 8 5 31 0
12 Walcheren D2 11 4 1 1 9 8 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt B.H.V. Push D7 n.n.b uit
22 mrt DDHC D2 n.n.b thuis
29 mrt HC Walcheren D2 n.n.b uit
5 apr HC Etten-Leur D5 n.n.b thuis
19 apr MHCT D2 n.n.b uit
3 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D10 n.n.b thuis
10 mei B.H.V. Push D8 n.n.b uit
17 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b thuis
24 mei MHC Liberty D3 n.n.b uit
7 jun MHC Made D1 n.n.b thuis
14 jun R.M.H.C. de Pelikaan D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pelikaan D3 Zwart-Wit D5 4-0
Den Bosch D10 Breda D4 1-2
DDHC D2 (O) Etten-Leur D5 5-1
Walcheren D2 (O) Push D8 0-3
Made D1 Liberty D3 6-2
Push D7 Teteringen D2 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Push D8 Made D1 8-3
Teteringen D2 DDHC D2 (O) 0-4
Etten-Leur D5 Walcheren D2 (O) 3-4
Breda D4 Push D7 1-3
Liberty D3 Pelikaan D3 1-0
Zwart-Wit D5 Den Bosch D10 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DDHC D2 (O) Breda D4 2-0
Etten-Leur D5 Push D8 2-3
Den Bosch D10 Liberty D3 1-2
Pelikaan D3 Made D1 5-2
Push D7 Zwart-Wit D5 3-1
Walcheren D2 (O) Teteringen D2 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push D8 Pelikaan D3 1-2
Teteringen D2 Etten-Leur D5 1-3
Liberty D3 Push D7 4-3
Made D1 Den Bosch D10 6-0
Breda D4 Walcheren D2 (O) 5-0
Zwart-Wit D5 DDHC D2 (O) 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Den Bosch D10 Pelikaan D3 3-6
DDHC D2 (O) Liberty D3 4-2
Teteringen D2 Push D8 0-1
Push D7 Made D1 2-2
Walcheren D2 (O) Zwart-Wit D5 0-0
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Etten-Leur D5 Breda D4 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Breda D4 Teteringen D2 3-1
Push D8 Den Bosch D10 2-1
Liberty D3 Walcheren D2 (O) 3-0
Made D1 DDHC D2 (O) 0-2
Pelikaan D3 Push D7 4-0
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Teteringen D2 Zwart-Wit D5 3-0
Push D7 Den Bosch D10 6-2
Etten-Leur D5 Liberty D3 2-3
Breda D4 Push D8 0-3
DDHC D2 (O) Pelikaan D3 1-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Made D1 Etten-Leur D5 4-0
Pelikaan D3 Walcheren D2 (O) 3-0
Zwart-Wit D5 Breda D4 0-1
Push D8 Push D7 0-0
Liberty D3 Teteringen D2 1-0
Den Bosch D10 DDHC D2 (O) 1-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit D5 Push D8 0-4
DDHC D2 (O) Push D7 3-3
Etten-Leur D5 Pelikaan D3 2-3
Walcheren D2 (O) Den Bosch D10 1-4
Breda D4 Liberty D3 0-1
Teteringen D2 Made D1 0-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Liberty D3 Zwart-Wit D5 2-2
DDHC D2 (O) Push D8 2-1
Made D1 Breda D4 2-1
Pelikaan D3 Teteringen D2 4-1
Den Bosch D10 Etten-Leur D5 3-1
Push D7 Walcheren D2 (O) 9-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit D5 Made D1 0-7
Etten-Leur D5 Push D7 3-0
Push D8 Liberty D3 2-2
Walcheren D2 (O) DDHC D2 (O) 2-5
Teteringen D2 Den Bosch D10 4-1
Breda D4 Pelikaan D3 1-5
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Walcheren D2 (O) Made D1 0-5