Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_keeper.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg
Junioren
Senioren
Dames 02

Dames 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lisa van Leeuwen

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Were Di D2 (O) Eindhoven D2 (O)

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oranje-Rood D2 11 28 9 1 1 29 6 0
2 Tilburg D3 11 28 9 1 1 35 15 0
3 Tilburg D2 11 24 8 0 3 41 14 0
4 Were Di D2 10 22 7 1 2 40 13 0
5 Push D3 11 19 6 1 4 27 23 0
6 Breda D2 11 15 4 3 4 16 21 0
7 Venlo D2 11 13 4 1 6 23 39 0
8 Tilburg D4 11 10 3 1 7 17 28 0
9 Eindhoven D2 10 9 3 0 7 18 30 0
10 Push D2 11 9 2 3 6 14 24 0
11 HOD D2 11 6 1 3 7 14 33 0
12 MEP D2 11 4 1 1 9 10 38 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt HC Eindhoven D2 n.n.b uit
22 mrt MHC MEP D2 n.n.b uit
29 mrt H.O.D. D2 n.n.b thuis
5 apr B.H.V. Push D3 n.n.b uit
19 apr Venlose Hockey Club D2 n.n.b thuis
3 mei HC Oranje Rood D2 n.n.b thuis
10 mei HC Tilburg D4 n.n.b uit
17 mei HC Tilburg D3 n.n.b thuis
24 mei HC Tilburg D2 n.n.b uit
7 jun B.H.V. Push D2 n.n.b thuis
14 jun Were Di Tilburg D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D2 (O) Breda D2 (O) 2-0
Tilburg D2 (O) Venlo D2 (O) 10-2
Tilburg D3 Tilburg D4 3-1
Eindhoven D2 (O) MEP D2 2-1
Were Di D2 (O) HOD D2 (O) 4-1
Push D2 (O) Push D3 1-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Breda D2 (O) Eindhoven D2 (O) 3-1
MEP D2 Tilburg D3 2-0
Venlo D2 (O) Push D2 (O) 2-1
HOD D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 1-3
Tilburg D4 Tilburg D2 (O) 0-2
Push D3 Were Di D2 (O) 2-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D2 (O) Push D3 2-1
Eindhoven D2 (O) HOD D2 (O) 4-1
Push D2 (O) Tilburg D4 2-1
Were Di D2 (O) Venlo D2 (O) 11-1
Tilburg D2 (O) Tilburg D3 1-4
Breda D2 (O) MEP D2 0-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
MEP D2 Tilburg D2 (O) 0-10
Push D3 Eindhoven D2 (O) 2-1
Tilburg D4 Were Di D2 (O) 0-2
Tilburg D3 Push D2 (O) 2-0
Venlo D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 0-2
HOD D2 (O) Breda D2 (O) 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D2 (O) Tilburg D4 8-0
Were Di D2 (O) Tilburg D3 1-1
Push D2 (O) Tilburg D2 (O) 0-4
Eindhoven D2 (O) Venlo D2 (O) 1-4
Breda D2 (O) Push D3 1-2
HOD D2 (O) MEP D2 4-3
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
HOD D2 (O) Push D3 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Tilburg D3 Oranje-Rood D2 (O) 1-0
Tilburg D2 (O) Were Di D2 (O) 2-1
Venlo D2 (O) Breda D2 (O) 2-4
Tilburg D4 Eindhoven D2 (O) 5-1
MEP D2 Push D2 (O) 0-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Eindhoven D2 (O) Tilburg D3 3-5
Oranje-Rood D2 (O) Tilburg D2 (O) 2-1
HOD D2 (O) Venlo D2 (O) 0-4
Were Di D2 (O) Push D2 (O) 5-2
Push D3 MEP D2 5-0
Breda D2 (O) Tilburg D4 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Tilburg D3 Breda D2 (O) 4-1
Venlo D2 (O) Push D3 2-2
Tilburg D2 (O) Eindhoven D2 (O) 3-1
Push D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 1-1
Tilburg D4 HOD D2 (O) 3-3
MEP D2 Were Di D2 (O) 2-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
HOD D2 (O) Tilburg D3 1-5
Eindhoven D2 (O) Push D2 (O) 4-3
Breda D2 (O) Tilburg D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D2 (O) Were Di D2 (O) 2-1
Venlo D2 (O) MEP D2 3-2
Push D3 Tilburg D4 4-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Tilburg D3 Push D3 5-2
Tilburg D4 Venlo D2 (O) 1-0
Push D2 (O) Breda D2 (O) 1-1
Oranje-Rood D2 (O) MEP D2 4-0
Tilburg D2 (O) HOD D2 (O) 3-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Eindhoven D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 0-3
Breda D2 (O) Were Di D2 (O) 0-5
MEP D2 Tilburg D4 0-3
HOD D2 (O) Push D2 (O) 1-1
Push D3 Tilburg D2 (O) 2-4
Venlo D2 (O) Tilburg D3 3-5