Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sticks.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg
Junioren
Senioren
Dames 01

Dames 01

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Karel Alferink
Trainer Karel Alferink
Trainer Marloes Janssen
Trainer Job Wilten
Manager Nynke Goddijn

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Voordaan D1
Breda D1 Eindhoven D1
Gooische D1 Push D1
Helmond D1 Alecto D1
Leiden D1 Fletiomare D1
Wageningen D1 Zwolle D1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push D1 11 30 10 0 1 34 13 0
2 Wageningen D1 11 25 8 1 2 35 21 0
3 Zwolle D1 11 20 6 2 3 30 23 0
4 Helmond D1 11 20 6 2 3 30 23 0
5 Breda D1 11 19 6 1 4 20 15 0
6 Gooische D1 11 18 5 3 3 29 19 0
7 Eindhoven D1 11 13 3 4 4 22 27 0
8 Leiden D1 11 11 2 5 4 10 16 0
9 Voordaan D1 11 10 3 1 7 23 31 0
10 Fletiomare D1 11 10 3 1 7 24 33 0
11 Beuningen D1 11 6 2 0 9 16 37 0
12 Alecto D1 11 5 1 2 8 10 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
15 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
22 mrt WMHC D1 n.n.b thuis
29 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
5 apr Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
19 apr L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
26 apr HC Helmond D1 n.n.b thuis
3 mei B.H.V. Push D1 n.n.b uit
10 mei LOHC D1 n.n.b thuis
17 mei HC Zwolle D1 n.n.b thuis
24 mei MHCBeuningen D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Push D1 Gooische D1 2-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Helmond D1 Push D1 0-2
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push D1 Leiden D1 3-1
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Beuningen D1 Push D1 1-4
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Breda D1 Alecto D1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Breda D1 Push D1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Gooische D1 Alecto D1 3-0