Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_keeper.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_plezier_TD.jpg
Junioren
Senioren
Dames 01

Dames 01

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Karel Alferink
Trainer Karel Alferink
Trainer Marloes Janssen
Trainer Job Wilten
Manager Nynke Goddijn

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push D1 12 33 11 0 1 35 13 0
2 Wageningen D1 12 28 9 1 2 39 24 0
3 Helmond D1 12 23 7 2 3 34 25 0
4 Zwolle D1 12 20 6 2 4 33 27 0
5 Breda D1 12 20 6 2 4 21 16 0
6 Gooische D1 12 18 5 3 4 29 20 0
7 Eindhoven D1 12 14 3 5 4 23 28 0
8 Leiden D1 12 14 3 5 4 11 16 0
9 Voordaan D1 12 13 4 1 7 27 32 0
10 Fletiomare D1 12 10 3 1 8 24 34 0
11 Beuningen D1 12 6 2 0 10 17 41 0
12 Alecto D1 12 5 1 2 9 12 29 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
Push D1 Gooische D1 2-1
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Push D1 Leiden D1 3-1
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Gooische D1 Breda D1 1-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Breda D1 Alecto D1 3-1
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Push D1 Alecto D1 2-1
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
Helmond D1 Breda D1 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda D1 Push D1 2-0
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Leiden D1 Breda D1 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gooische D1 Alecto D1 3-0
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Gooische D1 Push D1 0-1
Wageningen D1 Zwolle D1 4-3
Leiden D1 Fletiomare D1 1-0
Helmond D1 Alecto D1 4-2
Beuningen D1 Voordaan D1 1-4
Breda D1 Eindhoven D1 1-1