Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_keeper.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_sticks.jpg
Junioren
Senioren
Meisjes A4

Meisjes A4

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Rob Swinkels
Trainer Boris Bloemers
Trainer Olivier Wolf
Manager Kathelijne de Braal Kavelaars

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 14 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Olympia MA1 Zwart-Wit MA5
Push MA8 Made MA3
Teteringen MA2 Breda MA4
Zundert MA1 Rapide MA3

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zundert MA1 5 15 5 0 0 27 6 0
2 Rapide MA3 5 15 5 0 0 18 3 0
3 Teteringen MA2 5 12 4 0 1 19 11 0
4 Zwart-Wit MA5 5 6 2 0 3 8 9 0
5 Olympia MA1 5 6 2 0 3 11 16 0
6 Push MA8 5 3 1 0 4 5 15 0
7 Breda MA4 5 3 1 0 4 8 19 0
8 Made MA3 5 0 0 0 5 5 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 mrt MHCT MA2 n.n.b uit
21 mrt B.H.V. Push MA8 n.n.b thuis
28 mrt MHC Olympia MA1 n.n.b thuis
4 apr Zundertse Hockeyclub MA1 n.n.b uit
18 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit MA5 n.n.b thuis
9 mei MHC Made MA3 n.n.b uit
16 mei MHC Rapide MA3 n.n.b uit
6 jun MHCT MA2 n.n.b thuis
13 jun B.H.V. Push MA8 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Olympia MA1 Breda MA4 2-1
Zundert MA1 Made MA3 7-1
Zwart-Wit MA5 Rapide MA3 0-2
Push MA8 Teteringen MA2 2-5
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Teteringen MA2 Olympia MA1 5-3
Breda MA4 Zundert MA1 1-8
Made MA3 Zwart-Wit MA5 1-2
Rapide MA3 Push MA8 4-0
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Zundert MA1 Teteringen MA2 3-2
Zwart-Wit MA5 Breda MA4 4-1
Olympia MA1 Push MA8 2-1
Made MA3 Rapide MA3 1-4
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Rapide MA3 Olympia MA1 3-2
Push MA8 Zundert MA1 0-3
Teteringen MA2 Zwart-Wit MA5 3-1
Breda MA4 Made MA3 5-0
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit MA5 Push MA8 1-2
Breda MA4 Rapide MA3 0-5
Zundert MA1 Olympia MA1 6-2
Made MA3 Teteringen MA2 2-4