Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_keeper.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg
Junioren
Senioren
Jongens A3

Jongens A3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martijn Klopman
Trainer Tijn Holdrinet

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 14 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
DDHC JA1 Breda JA3
Liberty JA1 HSD JA1
Push JA3 Waalwijk JA2/ DES JA2
Warande JA2 Zwart-Wit JA2

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit JA2 5 11 3 2 0 21 8 0
2 Waalwijk JA2 5 9 3 0 2 7 13 0
3 DDHC JA1 5 9 2 3 0 16 9 0
4 Liberty JA1 5 8 2 2 1 13 8 0
5 HSD JA1 5 8 2 2 1 12 9 0
6 Breda JA3 5 5 1 2 2 6 11 0
7 Push JA3 5 3 1 0 4 11 18 0
8 Warande JA2 5 1 0 1 4 4 14 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 mrt DDHC JA1 n.n.b uit
21 mrt MHC Liberty JA1 n.n.b thuis
28 mrt HC Waalwijk JA2 n.n.b thuis
4 apr MHC De Warande JA2 n.n.b uit
18 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit JA2 n.n.b thuis
9 mei B.H.V. Push JA3 n.n.b uit
16 mei Hockeyclub Schouwen Duiveland JA1 n.n.b thuis
6 jun DDHC JA1 n.n.b thuis
13 jun MHC Liberty JA1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
DDHC JA1 Zwart-Wit JA2 3-3
Warande JA2 Liberty JA1 1-4
Waalwijk JA2/ DES JA2 Breda JA3 1-0
Push JA3 HSD JA1 2-3
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
HSD JA1 DDHC JA1 0-0
Liberty JA1 Push JA3 3-0
Zwart-Wit JA2 Waalwijk JA2/ DES JA2 6-1
Breda JA3 Warande JA2 0-0
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit JA2 Breda JA3 5-0
Waalwijk JA2/ DES JA2 HSD JA1 1-6
Push JA3 Warande JA2 3-2
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Liberty JA1 Waalwijk JA2/ DES JA2 1-2
Warande JA2 DDHC JA1 1-5
Breda JA3 Push JA3 4-3
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit JA2 Liberty JA1 3-3
HSD JA1 Breda JA3 2-2
DDHC JA1 Push JA3 6-3
Waalwijk JA2/ DES JA2 Warande JA2 2-0
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
DDHC JA1 Liberty JA1 2-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
HSD JA1 Zwart-Wit JA2 1-4