Breda_FJeugd.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_sticks.jpg
Junioren
Senioren
Jongens A2

Jongens A2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Stubbé
Trainer Oscar Verhagen

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 7 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Breda JA2 Berkel-Rodenrijs JA1
Dordrecht JA1 Push JA2
Warande JA1 Derby JA1
Zoetermeer JA1 Etten-Leur JA1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs JA1 4 9 3 0 1 19 5 0
2 Zoetermeer JA1 4 7 2 1 1 10 7 0
3 Derby JA1 4 7 2 1 1 9 9 0
4 Warande JA1 4 7 2 1 1 4 7 0
5 Dordrecht JA1 4 4 1 1 2 11 10 0
6 Breda JA2 4 4 1 1 2 8 7 0
7 Push JA2 4 4 1 1 2 7 15 0
8 Etten-Leur JA1 4 3 1 0 3 11 19 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Berkel Rodenrijs JA1 n.n.b thuis
14 mrt H.C. Derby JA1 n.n.b thuis
21 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1 n.n.b uit
28 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1 n.n.b uit
4 apr MHC De Warande JA1 n.n.b thuis
18 apr HC Etten-Leur JA1 n.n.b uit
9 mei B.H.V. Push JA2 n.n.b thuis
16 mei Berkel Rodenrijs JA1 n.n.b uit
30 mei H.C. Derby JA1 n.n.b uit
6 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Breda JA2 Zoetermeer JA1 0-3
Berkel-Rodenrijs JA1 Warande JA1 5-0
Push JA2 Etten-Leur JA1 5-4
Dordrecht JA1 Derby JA1 6-2
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Warande JA1 Breda JA2 2-1
Zoetermeer JA1 Dordrecht JA1 4-3
Derby JA1 Push JA2 3-0
Etten-Leur JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 2-6
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Breda JA2 Etten-Leur JA1 6-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Push JA2 7-1
Zoetermeer JA1 Derby JA1 2-2
Dordrecht JA1 Warande JA1 0-0
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Etten-Leur JA1 Dordrecht JA1 4-2
Warande JA1 Zoetermeer JA1 2-1
Derby JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 2-1
Push JA2 Breda JA2 1-1