Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_sticks.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_keeper.jpg
Junioren
Senioren
Wedstrijdprogramma
Meisjes A
MA1 - IJsseloever MA1
12:10
Uit
MA2 - HCGR MA1
13:45
Uit
MA3 - Pelikaan MA5
14:15 - V4
Thuis
Fluiten:Oskar Vos en Gunnar Konijn
MA4 - Rapide MA3
14:30
Uit
MA5 - Pelikaan MA7
14:30 - V5
Thuis
Fluiten:Nout Melis en Tim Noordermeer
Meisjes B
MB1 - Warande MB1
12:10 - V1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB2 - Push MB4
16:00 - V1
Thuis
Fluiten:Oskar Vos en Jenny de Wit
MB3 - Etten-Leur MB3
16:20 - V3
Thuis
Fluiten:Philippe Möller en Giel Claes
MB4 - HCP MB3
12:30
Uit
MB5 - HCGR MB2
12:10
Uit
MB6 - mhct MB2
10:50 - V2
Thuis
Fluiten:Daan Brillenburg Wurth en Merel Walboomers
Meisjes C
MC1 - HOCO MC1
10:20
Uit
MC2 - mhct MC1
12:15
Uit
MC3 - Etten-Leur MC2
16:20 - V2
Thuis
Fluiten:Mats Rijken en Noud Hoorn
MC4 - HCP MC3
13:05 - V3
Thuis
Fluiten:Carlijn Kaulingfreks en Sara Jussen
MC5 - MHC Olympia MC1
11:40
Uit
MC6 - Warande MC3
14:30
Uit
MC7 - Tempo MC3
12:15 - V5
Thuis
Fluiten:Jasmijn Cox en Delphine Konijn
Meisjes D
MD1 - HOCO MD1
08:30
Uit
MD2 - Push MD2
08:30
Uit
MD3 - Push MD3
08:45
Uit
MD4 - Push MD6
08:45 - V4
Thuis
Fluiten:Fleur Claes en Pleuntje van Campen
MD5 - HCP MD4
09:00 - V2
Thuis
Fluiten:Madeleine Driessen en Nadine van Geloven
MD6 - Warande MD3
14:45 - V3
Thuis
Fluiten:Maarten van Hellenberg Hubar en Salvator van Kalmthout
Meisjes E
M6E1 - Push M6E1
08:45 - MV
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - Etten-Leur M6E1
11:15 - MV
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - Liberty M6E2
10:30
Uit
M6E4 - DDHC M6E1
11:15
Uit
M6E5 - Oudenbosch M6E1
10:00 - MV
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E1 - Pelikaan M8E1
10:00 - V3
Thuis
Fluiten:Jildau Oosthoek
M8E2 - Push M8E3
08:30 - V3
Thuis
Fluiten:Teije Verschuur
M8E3 - HSD M8E1
10:00
Uit
M8E4 - HCP M8E2
10:30
Uit
M8E5 - ZwartWit M8E5
10:20
Uit
M8E6 - HCP M8E3
10:00 - V3
Thuis
Fluiten:Coosje Louwerier
Meisjes F
M3F1 - Liberty MF3
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M3F2 - Push MF1
09:45
Uit
M3F3 - Tempo MF2
09:00
Uit
M3F4 - Etten-Leur MF4
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M3F5 - Warande MF2
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - Union JA1
14:00 - V1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JA2 - MHC Olympia JA1
13:15
Uit
JA3 - ZwartWit JA2
16:05 - V4
Thuis
Fluiten:Kos Smits en Nout Melis
Jongens B
JB1 - Derby JB1
14:00
Uit
JB2 - Pelikaan JB2
14:00
Uit
JB3 - Heesch JB1
11:30 - V3
Thuis
Fluiten:Lola van Amelsfort en Bodine Luteijn
JB4 - Rapide JB1
12:40 - V2
Thuis
Fluiten:Diederik van Zwol en Nout Melis
Jongens C
JC1 - Warande JC1
10:20
Uit
JC2 - Den Bosch JC2
10:35 - V4
Thuis
Fluiten:Diede van de Sande en Marc van Hoek
JC3 - Tempo JC1
12:45
Uit
JC4 - DDHC JC2
09:30
Uit
JC5 - HC Walcheren JC1
12:25 - V4
Thuis
Fluiten:Kjell Cornelis en Philippe Wieringa
Jongens D
JD1 - MOP JD1
10:20 - V1
Thuis
Fluiten:Jeroen Martens en Diederik van Zwol
JD2 - Etten-Leur JD1
16:00
Uit
JD3 - Push JD3
08:30 - V1
Thuis
Fluiten:Jule Baartmans en Wilbert Versteeg
JD4 - Goirle JD2
14:30 - V2
Thuis
Fluiten:Thomas de Vos tot nederveen Cappel en Willem Sweep
JD5 - HSD JD1
11:35
Uit
Jongens E
J6E1 - ZwartWit J6E1
14:00
Uit
J6E2 - ZwartWit J6E2
12:30 - MV
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E3 - Tempo J6E1
11:00
Uit
J8E1 - ZwartWit J8E1
08:30 - V3
Thuis
Fluiten:Sjoerd van Malland
J8E2 - ZwartWit J8E2
08:30
Uit
J8E3 - Warande J8E2
12:00
Uit
Jongens F
J3F1 - Warande JF1
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J3F2 - mhct JF1
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten