Trainingsschema

Dit schema loopt van 22-2-2021 t/m 6-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V4 16.45-17.30 uur 17.30-18.15 uur 18.15-19.00 uur Vanaf 1 maart
17:00 - 18:00 Free play training Meisjes D Trainingsgroep V1 Vanaf 1 maart
17:00 - 18:30 Jongens A2 Oscar Verhagen V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens A3 Ralph Holtus V2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C5 Faas van de Wouw
Tim Noordermeer
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Amélie van Ravels
Eva Visser
V5 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Annemei Wennekers
Jip van der Horst
V3 - CD
18:00 - 19:00 free play training D Jongens Trainingsgroep V1 Vanaf 1 maart
18:30 - 20:00 Jongens A4 Floris van Spaendonck V5 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Theo Wiercx V3 - CD Even weken Veld 2
18:30 - 20:00 Jongens C2 Diederik van Zwol
Maurits Möller
V3 - AB Even weken Veld 2
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Ralf Lemmens
Sebastiaan Litjens
V5 - AB Vanaf 31/8
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Liane Leemans
Yentl Leemans
V2 - AB Oneven weken Veld 2
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Anna Bakx V2 - CD Oneven weken Veld 2
19:00 - 20:30 Jongens B1 Roland de Korte V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Casper Weijers
Eef Vos
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Birgit Rikken
Job van Haagen
V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Willem Sweep V3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Daantje Verhulst
Thomas den Uyl
V3 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D1 Eric van der Pol
Diede van de Sande
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Mila Rodrigues
Milou van Woudenberg
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Douwe Vonk
Olivier Vreeburg
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Loïs Nuhoff
Sara Noordermeer
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Lucas van Alphen V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Joost Reede V4 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Philippe Möller
Floris Hulsman
V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Britt van der Loo
Froukje Deurvorst
V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Charlotte van Damme
Wibien Dahmen
V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D3 Olivier Vreeburg
Douwe Vonk
V5 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D4 Hoyte Dahmen
Huib Claes
V5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anna Bakx V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Cok Sierat V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Veerle Bakx V3 - AB
18:00 - 19:30 Dames 01 V1
18:00 - 19:30 Heren 01 V4
18:30 - 20:00 Jongens C2 Diederik van Zwol
Maurits Möller
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Jasper Mulders
Olivier Wolf
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Lucas Klopman
Max Manie
V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Tim Aper V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Daan Vermeule V5 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Carlijn van Zijll Langhout
Marjolein Verheem
V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Mark Bouwman V1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B3 Joep Slooff
Stijn Deurvorst
V4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Birgit Rikken
Job van Haagen
Kos Smits
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Cok Sierat V4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 Funkey/Kabouterhockey Trainingsgroep V3 KABOUTERHOCKEY HOCKEYWERKT
16:00 - 17:00 Jongens 3F1 V4 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Felix Jongen
Jip Camps
V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Seb Sanders V1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 Teun Sonbeek V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F1 V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F2 V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F3 V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F4 V4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F5 V4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Pien Bruggeman V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Maxime Duncker V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Merel Fakkert V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Gijs Rennen
Okke Janus
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Lotte Sanders
Milou Cöp
V2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C4 Kjell Cornelis V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C5 Faas van de Wouw
Tim Noordermeer
V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Esmee Wagenmakers V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Olivier Wolf V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Amélie van Ravels
Eva Visser
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Fleur van der Klis
Jip van der Horst
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Ghislaine Mol
Julie Kloppenburg
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Evelien Snoep
Lidewij Scholte
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Carine van Akkerveeken
Pleuntje Winkelman
V5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Roland de Korte V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Casper Weijers
Eef Vos
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 Joep Veldkamp V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jeroen van der Linden
Theo Wiercx
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Cok Sierat V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Daan Wilton
Mats Rijken
V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Gijs Haerkens V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Ollin Recillas
Ted Dissel
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Daan Vermeule V5 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Liane Leemans
Yentl Leemans
V4 - AB
21:00 - 22:30 Trimhockey Woensdag A V5 Even weken
21:00 - 22:30 Trimhockey Woensdag A V2 Oneven weken
21:30 - 22:30 Trimhockey Woensdag Dames V3 - CD Oneven weken
21:30 - 22:30 Trimhockey Woensdag Dames V4 - CD Even weken
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens A3 Ralph Holtus V5 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Eric van der Pol
Maurits Möller
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Maarten Wijsman
Philippe Möller
V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D3 Olivier Vreeburg
Wieger Korteweg
V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D4 Hoyte Dahmen
Huib Claes
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anna Bakx V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Bram vanden Boeynants
Jilles de Vries
V5 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Carlijn van Zijll Langhout
Marjolein Verheem
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Britt van der Loo
Froukje Deurvorst
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Charlotte van Damme
Wibien Dahmen
V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Loek van der Velden
Mark Bouwman
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Roland de Korte
Tijn Holdrinet
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jeroen van der Linden
Theo Wiercx
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C3 Joost Reede V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Birgit Rikken
Job van Haagen
Kos Smits
V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Tim Noordermeer V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 V5 - CD Coaches trainen zelf
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Liane Leemans
Yentl Leemans
V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Heren 01 V1
16:00 - 17:30 Keeperstraining 6 & 8 - tallen Trainingsgroep MV Vanaf 4 september 2020
16:00 - 17:00 Training hockey-voetbal Trainingsgroep V4 - D
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V4 - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Bram Mikkers
Harm van Woudenberg
V4 - B
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 Teun Sonbeek V4 - C
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Rene van Loon V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Thomas den Uyl V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Bibi van de Wouw
Bloeme Rijken
V4 - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Maxime Duncker
Toots van der Sande
V4 - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Merel Fakkert V4 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Gijs Rennen
Okke Janus
V4 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Ottilie Swinkels
Sophie Vriens
V4 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Iris Breur V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Daantje Verhulst
Florentine Bins
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Loïs Nuhoff
Sara Noordermeer
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Philein Elgersma V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens A1 Loek van der Velden
Mark Bouwman
V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C2 Jeroen Martens
Floris-Jan Hoogbergen
V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C4 Kjell Cornelis V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Alexander van den Bosch V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Esmee Wagenmakers V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Olivier Wolf V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Veerle Bakx V4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Ghislaine Mol
Julie Kloppenburg
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Mimi Möller
Vive Sweep
V5 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Carine van Akkerveeken
Pleuntje Winkelman
V5 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A2 Oscar Verhagen V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B3 Maarten van Nijnanten V1 - AB Vanaf 4/9
18:30 - 20:00 Jongens B4 Joep Veldkamp V3 - CD Vanaf 4/9
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:00 Dames 01 V1
12:00 - 13:15 !RESERVERING V1 Toplijn MC - MB - MA
12:30 - 14:00 Heren 01 V4