Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_plezier_TD.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_sticks.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_keeper.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg
Junioren
Senioren
Wedstrijdprogramma
Meisjes A
MA1 - H.O.D. MA1
16:00 - V1
Thuis
Fluiten:Martijn di Bucchianico en Job van Haagen
MA2 - Push MA5
11:45 - V2
Thuis
Fluiten:Pieter van der Voort en Marcel van der Meijs
MA3 - HCP MA3
08:45
Uit
MA4 - HC Walcheren MA2
11:15
Uit
MA5 - Tempo MA3
16:30 - V3
Thuis
Fluiten:Cok Sierat en Zita Lokin
Meisjes B
MB1 - HOCO MB1
14:00 - V4
Thuis
Fluiten:Martijn di Bucchianico en Lodewijk van Zwol
MB2 - Warande MB3
17:00 - V2
Thuis
Fluiten:Maurits Möller en Philippe Möller
MB3 - MHC Olympia MB1
11:45
Uit
MB4 - Push MB7
12:00 - V5
Thuis
Fluiten:Casper Weijers en Oskar Vos
MB5 - Rapide MB3
12:45
Uit
MB6 - HCP MB4
14:00
Uit
Meisjes C
MC1 - Push MC1
10:30 - V4
Thuis
Fluiten:Cok Sierat en Joep Slooff
MC2 - Warande MC2
12:15 - V4
Thuis
Fluiten:Lot Chevalier en Marten Smorenburg
MC3 - Warande MC3
14:00
Uit
MC4 - ZwartWit MC8
12:15
Uit
MC5 - ZwartWit MC7
15:30
Uit
Meisjes D
MD1 - HC Tilburg MD1
12:30 - V1
Thuis
Fluiten:Eline Djamin en Max Verheijen
MD2 - HCP MD1
13:30 - V2
Thuis
Fluiten:Isa Kemink en Steven Kranendonk
MD3 - Push MD3
16:00
Uit
MD4 - HC Walcheren MD3
13:00
Uit
MD5 - Were Di Tilburg MD4
15:00 - V3
Thuis
Fluiten:Max Manie en Lucas Klopman
MD6 - DDHC MD2
13:30 - V5
Thuis
Fluiten:Ruben Meeuwis en Wouter Ploemen
MD7 - Made MD3
15:00 - V5
Thuis
Fluiten:Fauve De Jong en Cato Janus
Meisjes E
M6E1 - Push ME3
09:30
Thuis
M6E2 - Push ME8
14:00
Uit
M6E3 - ZwartWit ME2
12:00
Uit
M6E4 - Pelikaan ME2
Afgelast
Thuis
M6E5 - Etten-Leur ME3
10:45
Thuis
M6E6 - HCGR ME1
09:00 - V5
Thuis
M6E7 - Tempo ME2
09:15
Uit
M8E1 - ZwartWit M8E1
10:30 - V3
Thuis
Fluiten:Pieter Engels en Roman de Vries
M8E2 - Rapide M8E1
09:45
Uit
M8E3 - Etten-Leur M8E2
10:30 - V3
Thuis
Fluiten:Simon Klopman
M8E4 - Push M8E6
13:15
Uit
M8E5 - ZwartWit M8E4
09:00 - V3
Thuis
Fluiten:Julie Kloppenburg
Meisjes F
M3F1 - Etten-Leur MF1
09:00
Uit
M3F2 - Warande MF1
09:00
Uit
M3F3 - Breda MF5
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M3F4 - Push MF22
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M3F5 - Breda MF3
10:30 - V5
Uit
Jongens A
JA1 - Alliance JA1
14:15 - V1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JA2 - ZwartWit JA2
17:45
Uit
JA3 - Vlijmen JA1
16:30 - V5
Thuis
Fluiten:Maarten van Nijnanten en Marnix Meeuwis
Jongens B
JB1 - Bloemendaal JB1
12:30
Uit
JB2 - Warande JB1
15:15 - V2
Thuis
Fluiten:Diederik van Zwol en Casper Weijers
JB3 - Tempo JB2
12:00 - V3
Thuis
Fluiten:Glenn Radder en Catelijne Bach
JB4 - DDHC JB1
15:30
Uit
Jongens C
JC1 - HC Helmond JC1
10:45 - V1
Thuis
Fluiten:Django Jagt en Justin Stam
JC2 - Tempo JC1
12:30
Uit
JC3 - Push JC3
13:30 - V3
Thuis
Fluiten:Oskar Vos en Sandra den Uyl
JC4 - Drunen JC2
12:00
Uit
Jongens D
JD1 - Were Di Tilburg JD1
10:45
Uit
JD2 - Push JD3
15:45 - V4
Thuis
Fluiten:Pim den Uyl en Kim Zwollo
JD3 - HC Tilburg JD2
10:45
Uit
JD4 - HCP JD1
15:45
Uit
JD5 - Push JD4
10:00 - V2
Thuis
Fluiten:Dirk van Amelsfort en Maartje van Lotringen
Jongens E
J6E1 - ZwartWit JE2
10:45
Uit
J6E2 - Push JE4
10:30
Uit
J6E3 - Tempo JE1
09:15
Uit
J8E1 - Tempo J8E1
11:45
Uit
J8E2 - HCP J8E1
08:45
Uit
J8E3 - Oudenbosch J8E1
09:00 - V3
Thuis
Fluiten:Veerle Oomens
Jongens F
J3F1 - Pelikaan JF1
10:30 - V5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J3F2 - Pelikaan JF2
Afgelast
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten