Trainingsschema

Dit schema loopt van 13-7-2021 t/m 31-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Free play training Meisjes D Trainingsgroep V1 Carrousel 1ste training 13 september
17:00 - 18:30 Jongens A3 V2 - CD Thymen Brorman
17:00 - 18:30 Jongens C4 Olivier Vreeburg
Thomas den Uyl
V5 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Diederik van Zwol V4 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes B4 Berend van der Linden
Matts Rademakers
V4 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes B5 Mats Melis
Wiek Küppers
V4 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes B6 Sabine Romme V4 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Elke Scheepers V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Cok Sierat V3 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Milou Cöp V3 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Jetske Voll V3 Carrousel MC & MB
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Jasmine Brabers
Philein Elgersma
V3 Carrousel MC & MB
18:00 - 19:00 free play training D Jongens Trainingsgroep V1 Carrousel 1ste training 13 september
18:30 - 20:00 Jongens A4 V3 - AB Thymen Brorman
18:30 - 20:00 Jongens C2 Alexander van Buchem V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Liane Leemans V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Saskia Beljaars
Anna Bakx
V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Eric van der Pol
Cok Sierat
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Job van Haagen V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 08 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 08 V3 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Dames Donderdag 1 V2 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames Donderdag 1 V3 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Dames Jong 03 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames Jong 03 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Jongens A2 Oscar Verhagen V4 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Ralf Lemmens
Sebastiaan Litjens
V4 - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong 02 V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 8 - Tallen Carrousel Trainingsgroep V2 Carrousel 8-tallen
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens B1 Cok Sierat
Eric van der Pol
V4 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Carlijn van Zijll Langhout
Marjolein Verheem
V4 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Anne Beljaars
Pien Bruggeman
V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D6 Daantje Verhulst
Florentine Bins
V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D4 Sebastiaan van Beveren V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Milou van Woudenberg
Mila Rodrigues
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Mimi Möller
Vive Sweep
Eefje Raedts
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Nora Voll
Pleun Schluter
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Merel Fakkert V5 - CD
18:00 - 19:30 Dames 01 Karel Alferink V4
18:00 - 19:30 Heren 01 Eric van der Pol V1
18:00 - 19:30 Jongens D3 Olivier Vreeburg
Douwe Vonk
V5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Eef Vos
Maurits Möller
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Tim Aper V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Anna Bakx
Saskia Beljaars
V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Loek van der Velden
Mark Bouwman
V1
19:30 - 21:00 Jongens B3 Joost Reede V4 - CD
19:30 - 21:00 Jongens C3 Joost Reede V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 03 V2 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Dames 03 V3 - AB Oneven weken
20:00 - 21:00 Dames Jong 01 V3 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Dames Jong 01 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 04 V2 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Heren 04 V3 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 05 V2 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Heren 05 V3 - CD Oneven weken
20:30 - 22:00 Dames 30+ C V5
20:30 - 22:00 Trimhockey Dinsdag V5
21:00 - 22:30 Dames 01 Karel Alferink V4
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 V2 - CD Oneven weken
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 V3 - CD Even weken
21:00 - 22:30 Heren 01 Eric van der Pol V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Funkey/Kabouterhockey Trainingsgroep V3 HOCKEYWERKT
16:00 - 17:00 3 - Tallen Carrousel Trainingsgroep V1
16:00 - 17:00 Funkey/Kabouterhockey Trainingsgroep V3 HOCKEYWERKT
16:00 - 17:00 Jongens 3F1 V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 3F2 V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F1 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F2 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F3 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F4 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F5 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Rene van Loon
Hoyte Dahmen
V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B3 Joost Reede V3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Floris-Jan Hoogbergen V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C3 Joost Reede V5 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C5 Lucas van Alphen V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Max Oversteegen V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Illiana Kefilev V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B6 Sabine Romme V5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Pleuntje Winkelman
Ghislaine Mol
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Philein Elgersma
Isa Bakker
V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Elke Scheepers V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Maurits Möller
Eef Vos
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 Lucas van Alphen V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Job van Haagen V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Timothy Leemans
Liane Leemans
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Max Oversteegen V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Daan Kleinpenning V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Diederik van Zwol V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Matts Rademakers
Berend van der Linden
V5 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Wiek Küppers
Mats Melis
V3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 02 V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 04 V4 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 04 V3 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Dames 06 V3 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Dames 06 V4 - AB Oneven weken
20:00 - 21:00 Dames 07 V5 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Dames 07 V2 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 30+ B V2 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Dames 30+ B V5 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 06 V4 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Heren 06 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 07 V2 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Heren 07 V5 - AB Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 09 V4 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Heren 09 V3 - AB Oneven weken
20:30 - 22:00 Dames 30+ A V1 - AB
21:00 - 22:00 Heren 02 V2 - AB Even weken
21:00 - 22:00 Heren 02 V5 - AB Oneven weken
21:00 - 22:30 Heren 35+ F V4 - AB Even weken
21:00 - 22:30 Heren 35+ F V3 - AB Oneven weken
21:00 - 22:30 Trimhockey Woensdag A V2 Oneven weken
21:00 - 22:30 Trimhockey Woensdag A V5 Even weken
21:30 - 22:30 Trimhockey Woensdag Dames V4 - CD Even weken
21:30 - 22:30 Trimhockey Woensdag Dames V3 - CD Oneven weken
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens B1 Eric van der Pol
Cok Sierat
V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Maurits Möller V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D4 Sebastiaan van Beveren V5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anna Bakx
Saskia Beljaars
V4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Jetske Voll V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Carlijn van Zijll Langhout
Marjolein Verheem
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Milou van Woudenberg
Mila Rodrigues
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Pien Bruggeman
Anne Beljaars
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Merel Fakkert V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Mark Bouwman
Loek van der Velden
V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Floris-Jan Hoogbergen V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C4 Douwe Vonk
Olivier Vreeburg
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Timothy Leemans
Liane Leemans
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Max Oversteegen V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Tim Aper V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Illiana Kefilev V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Elke Scheepers V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Lucas van Alphen V5 - CD
20:00 - 21:30 Dames 01 Karel Alferink V1
20:00 - 21:00 Dames 05 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Dames 05 V3 - CD Even weken
20:00 - 22:00 Dames Donderdag 1 V5 Wedstrijden
20:00 - 21:30 Heren 01 Eric van der Pol V4
20:00 - 21:30 Heren 03 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 03 V2 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Heren 35+ D V3 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Heren 35+ D V2 - AB Oneven weken
20:30 - 21:30 Heren 35+ B V3 - AB Oneven weken
20:30 - 21:30 Heren 35+ B V2 - AB Even weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ G V2 Oneven weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ G V3 Even weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ H V2 Oneven weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ H V3 Even weken
21:30 - 22:30 Heren 08 V4 - AB
21:30 - 22:30 Heren 35+ A V1 - CD
21:30 - 23:00 Heren 35+ C V3 - CD Oneven weken
21:30 - 22:30 Heren 35+ C V2 - CD Even weken
21:30 - 22:30 Heren 35+ E V2 - AB Even weken
21:30 - 22:30 Heren 35+ E V3 - AB Oneven weken
21:30 - 22:30 Heren 45+ A V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep V4 PANNAGOALIES
16:00 - 17:00 8 - Tallen Carrousel Trainingsgroep V1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B2 Eef Vos
Maurits Möller
V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C5 Tim Noordermeer V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Rene van Loon V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D3 Olivier Vreeburg
Thomas den Uyl
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Vive Sweep
Mimi Möller
Eefje Raedts
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Pleun Schluter V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Sara Noordermeer V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Mark Bouwman
Loek van der Velden
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A2 Oscar Verhagen V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A3 V5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A4 V5 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 Tim Noordermeer V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Alexander van Buchem V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 01 Eric van der Pol V1
20:00 - 21:30 Sevens Heren 01 V2 - AB