Breda_Onze Club_Dames1_goal.jpg Breda_FJeugd.jpg Breda_keeper.jpg Breda_Onze Club_Steunies.jpg Breda_sfeerbeeld_D1_17-18.jpg Breda_Onze Club_familie_toernooi.jpg Breda_Onze Club_kinderen.jpg Breda_sticks.jpg Breda_Onze Club_Maarten.jpg Breda_Onze Club_ONZEDAGHAP.jpg Breda_Onze Club_Heren1_Luns.jpg Breda_Onze Club_moeder_dochter.jpg Breda_Onze Club_CTStadion.jpg Breda_actiebeeld_H1_17-18.jpg Breda_plezier_familie.jpg Breda_Onze Club_Tom.jpg Breda_actiebeeld_D1_17-18.jpg Breda_sgrappigbeeld_H1_17-18.jpg Breda_sfeerbeeld_H1_17-18.jpg Breda_Onze Club_CTuitreiking.jpg Breda_plezier_jeugd.jpg Breda_plezier_TD.jpg
Junioren
Senioren
Zaal Jongens D2

Zaal Jongens D2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Astrid Koch
Coach Kim Zwollo

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen ingevoerd

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Tempo JD1 12 36 12 0 0 69 19 0
2 Goirle JD1 12 30 10 0 2 70 27 0
3 Teteringen JD1 12 21 7 0 5 52 55 0
4 Breda JD2 12 15 4 3 5 46 43 0
5 Push JD3 12 10 3 1 8 30 38 0
6 Were Di JD1 12 10 3 1 8 31 53 0
7 Hilvarenbeek JD1 12 1 0 1 11 38 101 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Push JD3 Breda JD2 3-3
Goirle JD1 Teteringen JD1 8-1
Were Di JD1 Goirle JD1 0-6
Breda JD2 Hilvarenbeek JD1 7-7
Push JD3 Hilvarenbeek JD1 7-0
Were Di JD1 Teteringen JD1 3-5
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Hilvarenbeek JD1 Breda JD2 3-6
Push JD3 Tempo JD1 2-4
Goirle JD1 Breda JD2 6-2
Teteringen JD1 Tempo JD1 2-7
Push JD3 Teteringen JD1 4-5
Goirle JD1 Hilvarenbeek JD1 7-1
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
Goirle JD1 Were Di JD1 7-1
Were Di JD1 Push JD3 0-1
Goirle JD1 Push JD3 6-3
Tempo JD1 Teteringen JD1 7-3
Breda JD2 Teteringen JD1 4-0
Breda JD2 Tempo JD1 3-5
ZONDAG 5 JANUARI 2020
Teteringen JD1 Goirle JD1 4-5
Breda JD2 Goirle JD1 3-4
Hilvarenbeek JD1 Were Di JD1 4-6
Tempo JD1 Hilvarenbeek JD1 14-0
Teteringen JD1 Breda JD2 4-3
Were Di JD1 Tempo JD1 0-2
ZONDAG 19 JANUARI 2020
Tempo JD1 Breda JD2 3-2
Breda JD2 Were Di JD1 5-5
Teteringen JD1 Push JD3 5-1
Hilvarenbeek JD1 Push JD3 3-7
Teteringen JD1 Hilvarenbeek JD1 12-5
Tempo JD1 Were Di JD1 5-0
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
Push JD3 Goirle JD1 1-3
Tempo JD1 Goirle JD1 8-1
Teteringen JD1 Were Di JD1 5-3
Tempo JD1 Push JD3 4-0
Hilvarenbeek JD1 Teteringen JD1 5-6
Were Di JD1 Hilvarenbeek JD1 7-6
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
Hilvarenbeek JD1 Goirle JD1 0-15
Were Di JD1 Breda JD2 3-6
Push JD3 Were Di JD1 1-3
Hilvarenbeek JD1 Tempo JD1 4-7
Breda JD2 Push JD3 2-0
Goirle JD1 Tempo JD1 2-3